Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Про що говорити з хлопцем на першому побаченні?

Перше побачення – це дуже важлива подія в житті будь-якої дівчини, адже ви збираєтеся зустрітися з людиною, яка потенційно може стати коханням всього вашого життя. Як вести світську бесіду, щоб чоловік не відчув тонких ноток схвильованості і відчаю в вашому голосі?

Короткий посібник для сором’язливих дівчат

Ось кілька порад, які підкажуть, про що говорити з хлопцем на першому побаченні, щоб сподобатися йому і послабити існуючу між вами напругу.

перше-побачення

Як вплинути на розмову?

Практично у всіх чоловічих журналах хлопців закликають засипати нас питаннями на першому побаченні. Але якщо ви не хочете себе почувати, як на прес-конференції, проявіть непідробний інтерес до його життя та змініть темп і спрямованість вашої бесіди. Таким чином, до тих пір, поки він вас безнадійно не втомить розмовами про футбол, ви станете більш відкритими один для одного, і зрозумієте, чи варто вам зустрічатися вдруге.

Як себе поводити?

Думаючи, про що говорити з хлопцем на першому побаченні, ви можете забути про те, як себе поводити під час першої зустрічі. Потрібно пам’ятати, що мова тіла може розповісти про вас не менше, ніж слова. Адже ваші пози, жестикуляція і погляд показують наскільки ви комфортно себе відчуваєте з тією чи іншою людиною.

Провівши більшу частину побачення зі схрещеними на грудях руками і опущеними очима, ви покажете свою незацікавленість у розмові, в той час як зворушлива посмішка і кокетливий погляд переконають хлопця в зворотному.

Крім того, якщо вас запросили до ресторану або кафе, не чекайте, поки хлопець сам оплатить рахунок, зіграйте на випередження і запропонуйте розділити витрати навпіл. Швидше за все, він не візьме ваших грошей, але навіть якщо це трапиться, ви в будь-якому випадку залишитеся у виграші. Адже таким чином ви дасте зрозуміти, що ні зустрічаєтеся з чоловіками тільки через матеріальну вигоду.

зустріч-у-кав'ярні

Чого слід уникати?

Суворо заборонено говорити про свої попередні стосунки (тільки якщо хлопець сам не торкнеться цієї теми). Вам може здатися, що представляючи в негативному світлі свого попереднього бойфренда, ви тим самим покажете, що між вами все давно скінчено і ви готові для нових відкриттів. Але повірте, чоловіче сприйняття вашої розповіді буде абсолютно протилежним, і хлопець, з великою ймовірністю, може подумати, що ви ще сильно прив’язані до минулих стосунків, а це точно не зіграє вам на руку.

Також заборонено встановлювати будь-які правила, що жінки часто люблять робити. Не потрібно згадувати, що ви не цілуєтеся після першого побачення або не запрошуєте до себе в гості до шостого. Якщо вам дійсно подобається хлопець, чому б не поцілувати його на прощання і не показати, що ви в ньому зацікавлені? Будьте більш безпосередньою та відкритою і пам’ятайте, що якщо ви не знаєте, про що говорити з хлопцем, просто будьте собою і зачіпайте тільки ті теми, в яких розбираєтеся і які вам близькі по життю.

Не брешіть і не перебільшуйте свою значущість. Чоловіки дуже болісно ставляться до жіночої брехні! Нам всім хочеться продати себе подорожче, але брехня рано чи пізно розкриється, і ваші стосунки швидко закінчаться, так і не розпочавшись.

 

Залишити відповідь