Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Про що повинен знати тато дівчинки?

Батько дівчини є одним з найголовніших людей в її житті. Хочете дізнатися, як тато може допомогти перетворитися маленькій крихітці на сильну та впевнену в собі жінку, а само, якими мають бути стосунки батька з донькою?

Стосунки батька і доньки

Вплив татка на життя донечки формує її самооцінку та впевненість у собі. Навіть якщо у дівчини будуть свої власні погляди на світ (відмінні від батьківських) – поведінка тата та його ставлення до життя все одно будуть служити для неї прикладом побудови своїх власних стосунків з хлопцями.

татко-з-маленькою-донькою-на-руках

Якщо батько є чесним чоловіком, що уникає лицемірства, вміє визнавати свої помилки та недоліки – у доньки з’являється реальний позитивний приклад гарного представника сильної статі. Дуже важливо, щоб тато зміг побудувати таку модель відносин між ним та донькою, яка б відображала його підхід до більшості життєво важливих питань та дозволяла дівчинці вчитися у нього правильного вирішення виникаючих проблем.

Від немовляти до малюка

Сьогоденна культура зробила чоловіків рівноправними партнерами у догляді за дітьми. З самого першого дня батько змінює підгузки, допомагає купати, укладати спати та заспокоювати крихітку. Така батьківська турбота на ранньому етапі життєвого шляху малечі є початком дуже важливих стосунків батька й доньки. Це спільне проведення часу буде мати величезне значення у розвитку дитини.

Тато обов’язково повинен приділяти час своїй доньці, піклуватися про її фізичні потреби та всіляко підтримувати маму дівчинки. Наприклад, для маленької леді, яка тільки починає вчитися ходити, дуже важливо, щоб татко опускався до неї на підлогу, грав з нею та допомагав робити перші кроки.

Від дитини до підлітка

У «гормональні» роки дитини багато тат ухиляються від виховання дівчаток, перекладаючи тягар вирішення підліткових проблем на плечі мам. На жаль, це поширена батьківська помилка. Татові, навпаки, потрібно налагоджувати довірчі стосунки з донькою, щоб знати, що відбувається в її житті. Батьки часто роблять помилки, перегинаючи палицю у вихованні, тому якщо тато визнає, що був не правий, необхідно вибачитися перед донькою. Це буде знаком його поваги та любові до неї.

донька-малює-на-татковому-обличчі

Підлітковий вік приносить з собою безліч складних питань. У цей час татові слід з подвоєною силою працювати над зміцненням довірчих стосунків з донькою, приділяти їй більше уваги та підтримувати її в усьому. З батьківською допомогою дівчина зможе зрозуміти саму себе та визначитися зі своїм життєвим призначенням. Підлітковий період є дійсно складним етапом дорослішання та становлення особистості. Іноді навіть буде з’являтися бажання закинути виховання юної дівчини, проте потрібно залишатися сильним чоловіком і не піддаватися такій спокусі.

Вплив батька на самооцінку доньки

Участь батька у житті доньки є важливим компонентом розвитку почуття власної гідності у молодої жінки. Майте на увазі, саме правильні методи виховання можуть підняти дівочу самооцінку. Спілкуйтеся з дитиною, будьте невід’ємною частиною її життя, шанобливо ставтеся до почуттів дівчини, знаходьте час для вислуховування її роздумів та проявляйте активний інтерес до її захоплень. Слідувати всім цим правилам не просто, але безпосередня участь і підтримка з боку батька допоможуть збільшити впевненість доньки в своїх силах та здібностях.

Обранець доньки є відображенням батька

Тип чоловіка, з яким зав’язуються стосунки у жінки, пов’язаний з моделлю стосунків між донькою та її батьком. Є надія, що знаючи про це, тато зробить все від нього залежне, щоб дівчина розглядала чоловіче співтовариство тільки з позитивного боку. А для цього він завжди повинен ставитися до своєї донечки з повагою, любов’ю та проявляти турботу про матір своєї дитини. Папі також слід цінувати всіх оточуючих жінок, а не ставитися до них як до істот, яких можна просто використовувати. Протягом усього спільного життя з батьком, дівчинка буде уважно стежити за ставленням свого тата до чарівної статі. Хочете отримати гідного обранця для своєї доньки? Тоді будьте гарним чоловічим прикладом!

 

Залишити відповідь