Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Роль батька у вихованні сина – основні моменти

Так вже еволюційно склалося, що татусі з покоління в покоління передають необхідні навички своїм синам, від яких залежить їх життєвий успіх і продовження роду. Однак в сучасному світі інстинкти притупилися. У століття благополуччя і достатку тато став витрачати більше часу на заробіток, забезпечуючи гідне існування своїх дітей.

Але ось біда, діти перестали отримувати те, чого найбільше потребують – батьківської уваги. Загубився зв’язок між батьком і сином, який втім, можна відновити, слідуючи цим простим порадам.

тато з сином

Довірчі стосунки

Виховання хлопчика повинно починатися з моменту його народження, оскільки основи взаєморозуміння між дитиною і батьком закладаються в ранньому віці. Дуже важливо, щоб батько ніколи не ставився зневажливо до дитячих питань і потреб малюка. В іншому випадку між ними не сформуються довірчі стосунки, які будуть дуже важливі в перехідному віці, коли дитині виповниться 13-15 років. Крім того, не можна забувати про важливість діалогу між батьком і сином, що полягає в серйозних чоловічих розмовах.

Спільні ігри

Не тільки матусі, але і татусі люблять побалувати своїх синів, купуючи їм усілякі іграшки або цікаві забавки. Однак мало хто з тат замислюється, чому діти грають з ними лише пару перших днів, після чого навіть найсучасніші іграшки перетворюються на непотрібний мотлох в квартирі. Насправді відповідь дуже проста – інтерес потрібно підтримувати. Дитині набагато цікавіше грати зі своїм батьком, ніж наодинці.

Оскільки більшість дитячих іграшок для хлопчиків мають технічний характер, батькові легко взяти ініціативу в свої руки. Наприклад, можна разом запустити вертоліт або корабель на радіоуправлінні. І для дитини ця гра стане не просто цікавою, а й пізнавальною, а головне, може запам’ятатися на все життя.

Всі ігри спрямовані на розвиток фізичних або інтелектуальних здібностей дітей, отже, щоб хлопчик правильно розвивався, татові потрібно частіше виділяти час для гри з ним.

виховання сина

Сімейний відпочинок

Правильний сімейний відпочинок народжує сімейні традиції, які можуть передаватися поколіннями. Потрібно любити відпочивати зі своєю дитиною і подавати їй гарний приклад. А найкращий відпочинок – це відпочинок активний! Можна пограти в футбол, поплавати в басейні, сходити в спортзал.

А можна відправитися в турпохід, навчити сина збирати намет, розводити багаття, ловити рибу і багато іншого, що розвине в хлопчині самостійність, впевненість в собі, твердість характеру і любов до здорового способу життя.

Хто як не батько, навчить сина плавати, кататися на велосипеді, лижах або на чомусь більш екстремальному? Хто як не батько навчить його проявляти характер і силу волі, де це необхідно? Дуже корисно залучити хлопця до своїх захоплень, які були в дитинстві або збереглися донині, наприклад, моделізм, рибалка або полювання. Хлопчику завжди буде цікаво з власним батьком. Пам’ятайте про те, що найвищою нагородою вашого виховання стане ваш син – справжній чоловік, продовжувач чоловічих традицій і просто хороша людина!

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/pro-shho-povynen-znaty-tato-divchynky.html, де ми розповідали про що повинен знати тато дівчинки, виховуючи свою маленьку принцесу, яку теж рекомендуємо почитати.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А бонусом сьогодні буде короткий, але дуже проникливий мультик про справжнє призначення батька і чоловіка. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь