Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Шафа-купе – меблева мода або практична необхідність?

Шафа-купе ще якихось років двадцять тому була нікому не знайомим предметом меблів, але в даний час жодну сучасну комфортабельну кімнату не можна уявити без такого місткого економічного і універсального корпусу для речей, який полегшує і спрощує зберігання всього, чого тільки завгодно.

Основною перевагою шафи-купе є економія вільного простору в приміщенні. Тільки уявіть, скільки необхідно місця для дверей величезної шафи, які розчиняються назовні, на відміну від технології розсувних дзеркальних дверей в шафах-купе. Такий предмет меблів може стояти в тісному коридорі або маленькій кімнаті і при цьому візуально розширювати простір.

шафа-купе у куті

Технологія виробництва шафи-купе

Необхідно зауважити, що шафи-купе виготовляються і збираються за індивідуальними запитами. Замовник, зазвичай, допомагає проектувати шафу-купе, розповідаючи про свої бажання, потреби та вимоги. Згідно отриманої інформації інженери створюють проект майбутніх меблів. Крім того, особливістю виробництва шаф-купе є можливість індивідуального проектування: створення шафи під той чи інший дизайн приміщення.

Замовник також може брати участь в розробці внутрішнього простору шафи, його наповненні (полиць, ящиків, місць для вішалок та різних відділень), яке дозволить зберігати найрізноманітніші речі.

Що стосується технології виробництва шаф-купе, то вона складається з декількох послідовних етапів.

Перш за все, визначається місце для майбутньої шафи, адже від особливостей приміщення та інтер’єру буде залежати набір функцій і зовнішній вигляд предмету меблів. Шафа-купе може цілком зайняти собою нішу або інший незручний для звичайних меблів куточок. Більш того, вона може стояти де завгодно і все одно виглядати солідно та вписуватися в загальний дизайн приміщення.

Після того, як місце вибрано, фахівці виміряють висоту, ширину і глибину майбутньої шафи. Найкраще, якщо шафа буде займати весь простір від підлоги до стелі, адже на поверхні не буде накопичуватися пил. Якщо ж в будинку високі стелі, слід виготовляти шафу-купе з додатковими верхніми антресолями.

меблеве виробництво

Розробка дизайну

Майте на увазі, надмірна кількість елементів декору і дорогі матеріали не вирішать проблему економії простору і не гарантують створення чудового дизайну, іноді саме простота стає законодавцем вишуканого зовнішнього вигляду.

При виготовленні шафи-купе необхідно також враховувати її розташування по відношенню до світла (вікон, люстри і т.і.), тому етап розробки дизайну вимагає втручання професійного дизайнера.

Креслення і проектування

Для виготовлення шафи-купе необхідно розробити детальне креслення, де будуть враховані всі розміри приміщення і майбутнього виробу. Від грамотного креслення залежить результат всієї роботи.

Далі йде виробництво деталей шафи: розпилювання та крайкування ДСП. Для даного етапу застосовується спеціальне обладнання: форматно-розкрійний верстат. А потім спеціалісти конструюють дверний механізм.

Останній етап – це транспортування та збірка шафи в приміщенні замовника, яка в середньому становить всього пару годин і коштує приблизно 1% від вартості меблевого виробу.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-navesty-lad-v-malenkij-shafi.html, де ми розповідали, як навести лад в маленькій шафі. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо маленьку, але дуже корисну відео-інструкцію, яка допоможе вам вибрати ідеальну шафу-купе. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: