Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що не подобається чоловікам – психологія стосунків

Існує кілька стандартних жіночих звичок, які зводять чоловіків з розуму (в поганому сенсі). Щоб отримати більш повне уявлення про те, що ми маємо на увазі, пропонуємо дізнатися, що не подобається чоловікам в стосунках з жінками, і яку жіночу поведінку вони ненавидять або просто не розуміють. Хочете себе перевірити?

4 секрети чоловічої психології

ображений-чоловік

1. Хворобливе ставлення до власної фігури

Як не дивно, але абсолютна більшість хлопців не розуміє нашого ставлення до власної фігури і ваги. Хоча, чого тут дивуватися, адже нам часто мало вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і сидіти на виснажливих дієтах. Ми не можемо полюбити себе такими якими ми є, і вважаємо, що потрібно щодня досліджувати кожен сантиметр свого тіла на предмет появи зморшок, зайвого жиру, целюліту або інших дефектів, які ваш чоловік ніколи не помітить.

Хлопці просто знизують плечима в подиві, коли бачать, як ми з невдоволенням розглядаємо себе в дзеркалі, аналізуючи, чи дійсно наша талія і стегна зменшилися в об’ємі після вчорашнього обмазування «чарівним кремом». Більш того, деяким чоловікам вже настільки набридли жіночі розмови про вагу і фігуру, що вони просто йдуть в іншу кімнату, як тільки мова заходить про наше невдоволення своїм зовнішнім виглядом.

2. Плітки

Ну як не пліткувати про особисте життя друзів, родичів або колег? Багато дівчат з великим захватом перемивають кісточки всім своїм знайомим. У той час, як жінка може бути просто зачарована звісткою, що її боса бачили з молоденькою кокетливою блондинкою, або що її колегу тільки но кинув хлопець, чоловік не вважає такі плітки гідними уваги. Йому не цікаво і без різниці, хто і з ким спить. Ми не закликаємо вас відмовитися від бажання пліткувати, але попереджаємо, що чоловіки не люблять таку поведінку, вони ніколи не зрозуміють, чому ви так робите.

плітки-на-роботі

3. Занудство

А знаєте, що не подобається чоловікам найбільше? Ниття і занудство. Це дуже сильно дратує сильну стать. Але погодьтеся, ми робимо це ненавмисно. Хіба ми винні в тому, що хлопці не вміють слухати і нам доводиться повторювати їм все по сто разів. Адже якщо чоловікові кілька разів про що щось не нагадати, він обов’язково забуде купити молока, винести сміття, забрати дітей з садка або школи і т.і. Однак вони таку опіку вважають занудством і психологічними тортурами.

Правда можна спробувати скористатися і іншим методом впливу на свого коханого, отримавши бажане без ниття. Замість того, щоб бути занудою і постійно нагадувати про очевидні речі, довіртеся чоловікові, в надії на те, що він зробить все без вашого жорсткого контролю. А якщо він щось забуде, не «вмикайте пилу». Просто поясніть, чому це було важливо, і як його забудькуватість вас засмутила. В ідеалі, ваші пояснення повинні стати гарантією того, що наступного разу хлопець буде більш уважним.

 4. Скривджене мовчання

Наше скривджене мовчання дійсно сильно нервує чоловіків. Хоча деякі хлопці і самі є майстрами в мистецтві мовчазних образ, тим не менш, вони не сприймають таку поведінку з нашої сторони і щиро дратуються, коли після сімейної сварки ми замикаємося і не йдемо на контакт. Їм здається, що таким чином ми спеціально довше затягуємо конфлікт.

Але почасти вони дійсно праві. Якщо не обговорювати проблему, вона тільки роздується в розмірах і розв’язати її буде набагато складніше. Таким чином, замість того, щоб розлючувати мовчанням свого коханого, зробіть над собою зусилля і поговоріть про те, що у вас на душі, щоб не доводити безглузду сварку до кризи у стосунках.

 

Залишити відповідь