Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що не подобається собакам найбільше?

Це чудово, коли людина здатна піклуватися про свого чотириногого друга. Але іноді наша любов до домашніх тварин буває настільки сильною, що ми перестаємо контролювати свої емоції та дії, що часто не подобається собакам. І хоча вони миряться з усіма нашими дратівливими звичками, є ряд речей, які собаки не люблять найбільше.

1. Погладжування морди

Ви впевнені, що погладжування голови або морди подобається вашому вихованцеві? Насправді, більшість собак, як і більшість інших тварин, ненавидять дотики до голови, вважаючи їх неприємними та дратівливими, особливо коли їх чіпають незнайомі люди. Якщо собака відводить голову назад або ухиляється від руки – це вірна ознака того, що вона не схвалює ваших дій. Поясніть дітям, що домашнього улюбленця краще гладити по спині, уникаючи дотиків до його мордочки.

дівчина-з-собакою

2. Обійми

Обійми є формою прояву любові тільки серед людей. Повірте, більшості собак обійми неприємні. Справа в тому, що в собачому світі, собака, який ставить передні лапи на спину іншого собаки, показує своє домінування. Тому коли ви обіймаєте домашнього улюбленця, він може подумати, що ви його лякаєте або погрожуєте. Саме тому навіть милі собачки найчастіше кусаються під час прояву людських почуттів, незрозумілих чотириногим.

3. Дурні жарти

Яка дитина не любить подражнити собаку? Та що там діти, деяким дорослим ця забавка теж здається досить веселою. Але це ще одна причина, з якої люди бувають покусаними. Собаки ненавидять дурні жарти. До речі, іноді господарі дражнять своїх вихованців, навіть не підозрюючи про це. Наприклад, коли імітують собачий гавкіт, тягнуть за хвіст або вуха. Дуже важливо пояснити дітям, що дурні жарти з домашніми тваринам можуть погано закінчитися.

4. Короткий повідець

Коли ви тримаєте собаку на короткому повідку, вона відчуває стрес. А коли ви ведете вихованця на довгому повідку, то даруєте йому відчуття свободи. Як не дивно, але саме довгий повідець дає зрозуміти собаці, що все гаразд і немає жодних причин для собачого занепокоєння. Тварина, яка гуляє на довгому повідку, більш доброзичлива та врівноважена. А короткий повідець навіть у спокійній обстановці провокує агресивну собачу поведінку.

чоловік-гуляє-з-собаками

5. Чужі люди

Чотириногому другу можуть не подобатися ваші друзі, навіть якщо вони його не чіпають, не дражнять і не лякають. Якщо собака любить спілкуватися з вашими батьками або знайомими, ви це відразу помітите. Але якщо вона уникає чужих людей, не змушуйте її перебувати в людському оточенні.

6. Зайнятість господаря

Ваш напружений графік може нервувати домашнього улюбленця, оскільки тварини, як і діти, потребують постійної турботи та уваги. Якщо ви не проводите достатньо часу зі своєю собакою, вона може подумати, що ви її не любите, а це згубно позначається на здоров’ї вихованця. Незважаючи на всю свою зайнятість, намагайтеся частіше гуляти з собакою, адже прогулянки корисні і для вашого здоров’я теж. Навіть 10 хвилин на день, проведених удвох з чотириногим другом за іграми або розучуванням якихось трюків, покажуть собаці, що вона вам небайдужа.

7. Відсутність правил

У це важко повірити, але собаки потребують дисципліни. Ваш вихованець повинен усвідомлювати дозволені межі. Якщо ви будете дозволяти собаці робити абсолютно все, що їй заманеться, вона виросте зіпсованою. Зрозумійте, не буває поганих собак, бувають погані господарі, які не здатні навчити тварину елементарних правил поведінки.

8. Безпричинні побудки

Вам подобається, якщо вас хтось будить, особливо рано вранці, коли вам нікуди поспішати? Навряд чи. Ваша собака теж повинна висипатися. Не слід будити вихованця тільки тому, що вам стало нудно. Намагайтеся з повагою ставитися до собачого сну, і навчіть цьому своїх дітей.

Запам’ятайте, собаки не вміють говорити, вони не можуть вам сказати, чого не люблять або бояться. Ви самі повинні вміти читати мову поведінки свого вихованця. Поважайте своїх пухнастих друзів, і вони будуть віддані вам до кінця свого життя.

 

Залишити відповідь