Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що таке виїзна церемонія одруження?

Це коли батько веде свою доньку по довгій алеї, коли коханий чоловік тримає її руку і вона відчуває легке тремтіння в його руці, коли очі наповнені щастям, це ваша мрія, ваша казка, яку ви уявляли собі багато разів, і думали, що таке буває тільки в кіно.

виізна церемонія одруження

Використовуючи оригінальні сценарії виїзної церемонії одруження, можна зробити весілля неповторним, незвичайним, не схожим на жодне інше, і перетворити його на справжню казку.

Виїзний розпис не є офіційною частиною весілля. Тому чисто теоретично його може провести не тільки працівник з РАГСу, а й професійний ведучий, актор або навіть ваші друзі. До речі, в Одесі виїзний розпис можна замовити, перейшовши за даним посиланням https://lovestory.od.ua/uslugi/vyezdnaya-rospis/. Місце для виїзної церемонії, знову-таки, залежить тільки від вас. Весілля на пляжі, повітряній кулі, конях, в лісі, парку, в банкетному залі або біля нього… Останнє місце виїзної церемонії здатне неймовірно полегшити життя молодят. Адже вже не потрібно запрошувати гостей до ЗАГСу, везти їх з собою на прогулянку, а потім транспортувати в ресторан – це реальна економія бюджету молодої сім’ї.

Єдиний мінус виїзної церемонії, це те, що згідно закону книгу реєстрації з РАГСу виносити заборонено, тому вам все ж таки доведеться отримати шлюбне свідоцтво саме там. Коли це зробити – виключно ваша справа, хоч за півроку до весілля. Бажаєте щоб дата у свідоцтві про одруження збігалася з датою весілля? Немає нічого простіше!

лісове весілля

Ви подаєте заяву на ваш день весілля, на будь-який час, попереджуєте адміністрацію, що вам буде потрібен тільки документ, і що ви відмовляєтеся від послуг ведучого в урочистому залі. У цьому випадку можна під’їхати до РАГСу в будь-який час. Наприклад, наречений вранці забирає наречену, і вони їдуть на прогулянку, по дорозі заїжджають в РАГС, віддають паспорта для штампів, трохи чекають своє свідоцтво про шлюб (набагато менше, ніж молоді чекають своєї черги в урочистій залі для церемоній одруження), а після цього знову їдуть на прогулянку.

Ну а далі ваша казка починається! Ви вперше обміняєтеся обручками, присягнете зберегти дар щасливих днів і пронести його в вірності і любові через все ваше довге сімейне життя… Найбільшим плюсом у виїзній церемонії одруження є те, що все буде саме так, як ви мріяли – святе тільки ваше і для вас, прикрашене пелюстками троянд, ніжністю поцілунків і всепоглинаючим «Я тебе кохаю!»

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/8-krashhyh-mists-dlya-nezabutnogo-odruzhennya.html, де ми розповідали про 8 найкращих місць для незабутнього одруження. Можливо ця інформация теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися, яким може бути виїзний розпис. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь