Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що ваше взуття може про вас розповісти?

Раніше фахівці могли визначати характер людини по її смаковим уподобанням, звичкам, зачісці, почерку, підпису та іншим елементам. Але тепер до цього списку додалося і взуття, яке, як виявилося, теж досить точно передає психологічний портрет кожного з нас.

психологія взуття

Цікава взуттєва психологія

Недавнє дослідження вчених з Університету Канзасу (США) показало, що вибір певного взуття чітко характеризує особистість кожної людини. В ході дослідження вчені попросили добровольців надати фотографії свого улюбленого взуття, в якому ті ходять найчастіше. А потім ці фото показали випадковим людям і попросили їх розповісти, що вони думають про власника тих чи інших черевиків, сандалій, кросівок, туфель і т.д.

Найцікавіше, що випадкові перехожі, не володіючи жодними навичками психологічної аналітики, з точністю до 90% просто по фотографіях вгадували типаж, характер та інші якості власників взуття.

Наприклад, бездоганні туфлі можуть бути сигналом того, що зараз у вас напружені стосунки з коханою. Поношене, але акуратне взуття, швидше за все, є свідком вашого стабільного і комфортного зв’язку з партнером. А армійські черевики в повсякденному житті (без поважної причини), зазвичай, вказують на те, що перед вами неприємна людина.

Чоловіки і жінки, які вважають за краще нейтральні кольори взуття (коричневий, сірий, чорний) більше турбуються про стосунки і менше довіряють своїм другим половинкам. А ось люди, які вибирають взуття яскравих відтінків, відчувають більшу довіру до своїх коханих.

жіноче взуття

Правда є і досить очевидні висновки, які напрошуються самі собою після оцінки чийогось взуття. Наприклад, дуже стильні туфлі природно носять люди з високим доходом. Це ж правило працює і у зворотний бік.

Якщо ми щось упустили, або можливо ви знаєте якісь інші цікаві деталі про психологію взуття, поділіться, будь ласка, з нами своїми думками в коментарях.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/vzuttya-svoyimy-rukamy-robymo-stylni-bosonizhky.html, де ми детально розповідали і показували, як самостійно зробити стильні босоніжки. Можливо, ця інформація теж буде вам цікава.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як з великою точністю вгадувати вік людини за розміром її взуття. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь