Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що вдягти на співбесіду дівчині?

У більшості випадків працевлаштування залежить від досвіду роботи та вміння подати себе. Але вибір одягу для зустрічі з роботодавцем теж відіграє істотну роль. Хочете дізнатися, якого одягу слід уникати при влаштуванні на роботу? Ось кілька корисних порад для тих дівчат, які задаються питанням, що надіти на співбесіду.

5 поширених помилок гардероба при влаштуванні на роботу

Як відомо, зустрічають по одягу. Щоб справити добре враження на рекрутерів не лише своїм вмінням написати резюме, але й зовнішнім виглядом, не повторюйте цих поширених помилок кар’єристок – початківців.

ділова-жінка

1. Недотримання класичного дрес-коду

Перша зустріч з роботодавцем завжди дуже хвилююча, тому не дивно, що багато дівчат губляться від незнання, як слід одягатися на співбесіду. Запам’ятайте, якщо ви зібралися на танці, можете  сміливо вдягати будь-які відкриті наряди. Але, якщо ви йдете влаштовуватися на роботу – дотримуйтесь професійної етики та обирайте тільки закриті речі зі свого гардеробу. Продемонструвавши занадто багато оголеного тіла, можна швидко справити негативне враження. Навіть якщо ваша фігура виглядає досить ефектно, напівоголений образ буде викликати у роботодавця побоювання, що на новому місці ви будете займатися чим завгодно, тільки не роботою.

2. Дуже високі підбори

Найчастіше, високі підбори виглядають вражаюче. Але вони можуть вказати на те, що ви ніколи не працювали в офісному оточенні і не знайомі з корпоративним дрес-кодом. Надіти підбори можна, тим більше, що вони ідеально поєднуються з більшістю речей, але їх висота повинна бути скромною. Пара “човників” із закритим носком будуть ідеальним варіантом для ділової зустрічі.

3. Міні

Співбесіда – це не місце для міні-спідниці або міні-сукні. Навіть не дуже коротка спідниця, але все ж вище коліна, може створити проблеми. Швидше за все, через природну порядність та правила пристойності, ви постійно будете обсмикувати її донизу, тим самим привертаючи увагу до свого незбалансованого гардеробу. Така ситуація залишить вам набагато менше шансів виглядати професійно і відчувати себе комфортно.

запрошення-на-співбесіду

4. Занадто багато аксесуарів

Хочете відповідати офісному стилю? Тоді не приходьте до інтерв’юерів дзвінкою та блискучою, як новорічна ялинка. Не надягайте відразу всі аксесуари, які у вас є. Поєднання сережок з намистом, браслетом та декількома кільцями в даному випадку зовсім недоречне. Щоб успішно пройти співбесіду і мати бездоганний вигляд, дотримуйтеся мінімалізму в прикрасах.

5. Зайвий макіяж

Хоча косметику надіти на співбесіду в буквальному сенсі не можна, помилки макіяжу при влаштуванні на роботу недозволені. Занадто багато косметики справить враження надмірних старань і буде виглядати дуже непрофесійно. Якщо відразу після співбесіди ви не збираєтесь в бар або на дискотеку, краще використовуйте тональний крем або основу тільки там, де це необхідно. Нанесіть напівпрозору пудру, додайте трохи туші для вій, легке тонування і все. Блискучі тіні і яскраву помаду залиште вдома.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: