Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Що з себе представляють сучасні двоярусні ліжка?

Всі батьки намагаються створити максимально комфортні умови для своїх дітей. І одною з таких умов є наявність у дитини власного зручного ліжка, яке часто виконує набагато більше корисних функцій, ніж звичайне спальне місце.

Тож поговоримо сьогодні про багатофункціональні двоярусні ліжка, які вже багато років користуються величезною популярністю в усьому світі.

двоярусне-ліжко

Двох’ярусне ліжко призначене як для одного, так і для двох дітей. Якщо у вас одна дитина, то в цьому випадку нижній ярус може служити шафою, ящиком для іграшок і одягу або звичайним письмовим столом. Якщо ж у вас двоє бешкетників, тоді на верхньому і нижньому ярусах ліжка розташовуються спальні місця.

Знаючі батьки підтвердять, що саме двох’ярусне ліжко є ідеальним варіантом для дитячої кімнати з обмеженим вільним простором. Тим більше, що діти просто в захваті від нього.

Зазвичай, нагорі обладнується місце для старшої дитини, але це не принципова умова. Тому щоб уникнути дитячих конфліктів, можна дозволяти малюкам щотижня мінятися «поверхами».

двох'ярусне-ліжко

На «верхній полиці» дозволяється спати дітям з трирічного віку, коли вони вже самі можуть впевнено і без підстраховки підніматися туди і спускатися по спеціальній драбині. Що стосується нижнього ярусу, то він призначений для малюків від одного року.

Щоб уникнути різних неприємних моментів, перед покупкою двох’ярусного ліжка слід упевнитися в його якості, надійності і міцності. Для цього, після установки, потрібно перевірити всі з’єднувальні елементи і навіть самостійно (якщо дозволяє вага) піднятися на другий поверх.

Крім того, слід звернути увагу на наявність або відсутність сходових перил, а також можливість самостійного розбирання і перенесення всієї конструкції в будь-яке інше місце.

дитяча-кімната

Збираючись придбати двоярусне ліжко, обов’язково визначитеся, якою має бути висота від стелі кімнати до спального місця верхнього ярусу і від верхнього ярусу до нижнього спального місця. Майте на увазі, висота розташування другого ярусу повинна бути комфортною не тільки для дитини, сплячої нагорі, але і для малюка, лежачого внизу.

До сучасних двоярусних ліжок пред’являються особливі вимоги безпеки. Такі меблі повинні бути виготовлені виключно з натуральних, екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів без застосування токсичних лакофарбових покриттів.

 

Залишити відповідь