Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Швейно-вишивальні машини з редагуванням малюнка на екрані

Швейно-вишивальні машини з редагуванням малюнка є своєрідним варіантом 2 в 1, який, на відміну від звичайної швейної техніки, значно розширює можливості професійної вишивки для створення нових колекцій текстилю та дизайнерського одягу.

Сучасні швейно-вишивальні машини відрізняються оптимальним співвідношенням рівня цін і якості, а також підвищеними технічними властивостями. Професійна техніка повністю автоматизує процес вишивки найскладніших малюнків з точністю, яка викликає заслужене захоплення і захват.

швейно-вишивальна машина

Але головна відмінність в тому, що крім різних видів рядків можна користуватися наступними унікальними можливостями:

  • Вибрати готовий малюнок для вишивки в повній відповідності зі своїми вподобаннями;
  • Коригувати представлений ескіз на екрані машини;
  • Доповнити каталог новим зображенням за допомогою USB порту для флешки;
  • Редагувати зображення, вибрати окремий фрагмент або повністю змінити палітру кольорів завдяки повномасштабному LCD дисплею.

У чому перевага швейно-вишивальних машин?

Перевага використання швейно-вишивальних машин полягає не тільки в унікальних технічних можливостях. Оригінальний дизайн пошиття дозволяє створювати красу, привертає увагу і формує підвищений попит на товар, адже одяг і текстиль з оригінальною вишивкою цінуються набагато дорожче в порівнянні зі стандартним асортиментом.

Вишивкою можна прикрашати дитячі речі, жіночий і чоловічий одяг (блузки, топи, майки, футболки, халати, піжами, куртки і навіть чоботи), домашній текстиль (штори, гардини, скатертини, серветки, рушники та покривала самої різної фактури), постільну білизну (простирадла, наволочки та підковдри).

Крім того, універсальна техніка для дому допоможе перетворити діри, потертості або інші дефекти на оригінальні перфоровані візерунки і подарувати нове життя улюбленим речам.

жінка зі швейно-вишивальною машинкою

Які швейні програми виконує сучасна техніка?

Сучасні швейно-вишивальні машини передбачають всі необхідні функції з пошиття. При необхідності вишивальний блок можна відключити, після чого стане доступним велика кількість швейних програм, з виконанням акуратних прямих та оверлочних рядків, зигзагів, трикотажних, атласних і декоративних швів, а також функція штопання. Автоматичний нитковтягувач і система швидкого намотування шпульок дозволяє значно прискорити роботу. Повірте якісна швейна машина на 100% виправдає всі ваші очікування.

Нові моделі швейно-вишивальних машин провідних виробників світу сьогодні можна без зусиль знайти і замовити в Інтернеті. У більшості спеціалізованих інтернет-магазинів представлений величезний асортимент техніки в широкому ціновому діапазоні з потужностями, що дозволяють повністю задовольнити попит як домогосподарок, так і великих виробничих об’єднань, фабрик і ательє.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до всього вищесказаного пропонуємо невеличкий відео-огляд можливостей швейно вишивальної машини Brother, які чимало вас здивують. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: