Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Стоковий одяг – вигідний бізнес

Складно уявити сучасний світ без магазинів одягу, адже на протязі всієї історії людства одежна індустрія була наймасштабнішою після харчової. На перший погляд, речовий ринок України переповнений, проте, як ні дивно, ніша дешевого, якісного та брендового одягу пустує.

Щороку в українських містах відкриваються десятки нових стокових магазинів, які витісняють за цінами і асортиментом секонд-хенди і стають популярними серед усіх верств населення. Сьогодні мі розповімо, чому стоки стали такими затребуваними, де знайти постачальників стокового одягу, і як не прогоріти в стоковому бізнесі.

стоковий одяг

Що таке сток?

Стоковий одяг – це новий одяг з бірками, який не продали в минулому сезоні. Оскільки кожен виробник зацікавлений в тому, щоб нова колекція максимально окупалася, «застарілий» в очах моди одяг поставляють ось в такі https://grand-stock.com.ua/ua дитячі або дорослі стокові магазини, де вартість однієї речі може знизитися до 90%, роблячи її доступною для будь-якого покупця. Втім, популярність стоків обумовлена ​​не тільки дешевизною, а й асортиментом: там дуже часто зустрічається одяг і взуття з обмежених партій або колекцій, які жодного разу не з’являлися на прилавках модних крамниць.

Сток як бізнес ідея

Прості громадяни, у яких немає можливості здійснювати покупки в дорогих магазинах одягу, поставлені перед дуже мізерним вибором: купувати неякісні і некрасиві речі на ринку і в дешевих магазинах, або якісні, фірмові, але ношені в секонд-хендах. Оскільки велика частина населення з низькою купівельною спроможністю схиляється до купівлі нового одягу, стоковий одяг користується величезним попитом.

Про постачальників стокового одягу

Основними постачальниками стокового одягу оптом і в роздріб є Європа та США.

  • Стоковий одяг від виробника. Якщо ви хочете зробити упор на певні бренди, то вам підійде саме цей варіант. В разі замовлення ви отримаєте невелику партію одягу з останньої нерозпроданою колекції.
  • Стоковий одяг оптом. Цей варіант простіший і менш витратний за грошовими внесками і часом, оскільки ви отримаєте відразу кілька десятків постачальників. Втім, варто брати до уваги, що вам можуть попастися речі з колекцій 2-5-річної давності, які буде важко розпродати. В разі замовлення вам висилаються величезні партії одягу від різних брендів «упереміш».

жіночий одяг

Поради стоковим магазинам-початківцям

Ось три основні поради, які допоможуть вашому бізнесу стокового одягу успішно розвиватися:

  • Найкращим місцем для розміщення стокових магазинів є спальні райони. Завдяки відсутності високої конкуренції, яка присутня в центрі міст, товарообіг в спальних районах буде у кілька разів вищий, ніж в зонах загального користування.
  • Уважно ставтеся до оформлення інтер’єру і чистоти в торговому залі. Більшість людей плутає стоки з секонд-хендами, тому вам необхідно підтримувати репутацію магазину нових речей, щоб потенційні клієнти не обходили вас стороною, прийнявши за черговий «євро-секонд» з купами старих речей на столах.
  • Наймайте співробітників, які дійсно розбираються в модних тенденціях і брендах. Вони зможуть пояснити покупцеві, чому треба брати саме цю річ, оцінити, чи йде покупцеві певний одяг, і будуть любити свою роботу.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-pravylno-kupuvaty-brendovi-sumky-optom.html, де ми розповідали, як правильно купувати брендові сумки оптом. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А в якості бонусу пропонуємо кілька відео-порад, які допоможуть вам швидко вибирати потрібні речі в мережевих магазинах одягу. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь