Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Трохи про чарівну силу любові…

Любов є найпрекраснішим почуттям у Всесвіті. Це фундаментальна сила, яка дозволяє живим істотам відтворювати собі подібних. Ми гаряче любимо наших батьків, дітей, дружин, чоловіків, братів і сестер. До своїх найкращих друзів ми теж маємо ніжні емоції.

Нервова система люблячої людини постійно виробляє дофамін та інші “гормони задоволення”. Саме ці речовини визначають наш настрій і емоційний фон. Обов’язковими компонентами любові є турбота, відповідальність і повага. Неможливо кохати того, кого ти не поважаєш.

чоловік робить пропозицію

Найсміливіші, відчайдушні і безрозсудні вчинки здійснюються в ім’я любові. У кожного з нас є власне уявлення і визначення цього дивного почуття, а в релігійних навчаннях любовна енергія є уособленням Бога.

Навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що любов до своєї справи творить дива. Закохана в роботу людина швидко досягає високого рівня професійного розвитку, а навколишні завжди бачать, коли щось зроблено з любов’ю. Погодьтеся, ми більш охоче платимо гроші за працю, в яку майстер вклав свою душу.

Кохання є центральною темою більшості відомих книг, кінофільмів і музичних творів. Про любов замислювалися, міркували, сперечалися Сократ, Аристотель, Шопенгауер, Фрейд, Фромм, Спіноза та інші відомі особистості.

Життя без любові стає сірим і прісним. Чи зможе хтось уявити своє повноцінне існування без радості взаємних почуттів. Правда іноді зворотним боком прекрасного почуття можуть бути душевні томління або любовні страждання, але це дрібниці в порівнянні з великою позитивною силою любові.

Трапляються і спотворення любовної енергетики, наприклад, дитина, якій батьки приділяли мало уваги, завжди буде прагнути компенсувати недолік тепла і любові в дорослому житті. Вона може стати відомим політиком, артистом або підприємцем – суспільне визнання дозволяє частково компенсувати дефіцит батьківського піклування.

замки закоханих

Відсутність любовних переживань робить людину злою, замкнутою і агресивною. Вона ніколи не зможе повністю розкрити свої таланти, не пізнавши дивовижного почуття закоханості.

Не можна забувати і про те, що любов – це не тільки задоволення, але і щоденна праця. Необхідно постійно йти на компроміси з коханими людьми і втихомирювати своє его, щоб уникнути кризи в стосунках.

Любов – це універсальний ключ, який відкриває всі двері, дарує масу можливостей і робить нас щасливими. Кохайте і будьте коханими!

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-povernuty-lyubov-cholovika-za-dopomogoyu-romantyky.html, де ми розповідали, як повернути любов чоловіка за допомогою романтики. Можливо, ця інформация теж буде для вас цікавою.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А в якості бонусу пропонуємо дізнатися кілька цікавих фактів про кохання. Не пропустіть відео нижче!

 

Залишити відповідь