Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

У чому зв’язок зайвої ваги і рівня цукру в крові?

На світі дуже мало жінок задоволених своєю фігурою, але навіть власниці точених форм часто незадоволені своєю вагою. Хто з нас не хотів би схуднути на парочку кілограмів? Виявляється це можна зробити, якщо навчитися контролювати рівень цукру в крові.

Як позбутися зайвої ваги?

Цукор є одним з найважливіших компонентів, що регулюють обсяг жирових відкладень і кількість вироблюваної тілом енергії. Зараз ми пояснимо, як працює це твердження і розповімо, чому зайва вага безпосередньо залежить від рівня цукру в крові.

як позбутися зайвої ваги завдяки здоровому харчуванню

Як рівень цукру в крові впливає на втрату ваги?

Після прийому їжі, підшлункова залоза, зреагувавши на підвищення рівня цукру в крові, починає виділяти гормон інсулін, який намагається цей рівень знизити, дозволяючи клітинам переробляти глюкозу в енергію. Однак, як тільки інсулін перестає встигати справлятися з поставленим завданням, організм починає робити енергетичні запаси на «чорний день» у вигляді жирових відкладень. Інсулін грає величезну роль в процесах метаболізму, які спалюють надлишки жирових відкладень. Але він насилу справляється з їжею перенасиченою цукром і вуглеводами. Тому неправильна дієта часто призводить до збільшення ваги.

Яких продуктів слід уникати?

Така їжа, як цукерки, торти, солодкі безалкогольні або спортивні напої і т.д., різко підвищує рівень цукру в крові. Крім того, будь-які рафіновані вуглеводи, білий хліб або макарони сприймаються організмом як чистий цукор. Сьогодні виробники дуже часто додають підсолоджувачі в безліч продуктів, які здаються абсолютно безпечними для вашої ваги. Будьте напоготові! Уважно вивчайте інгредієнти на етикетках і дивіться, чи немає в складі продуктів кукурудзяного сиропу або фруктози.

дівчина розмірковує як швидко схуднути

Яка їжа сприяє зниженню зайвої ваги?

Щоб швидко схуднути, ваш раціон повинен складатися з овочів, здорових жирів і продуктів з високим вмістом білка. Така їжа дозволить клітинам легко переробляти жирні кислоти в енергію. Крім того, здорова їжа є відмінним джерелом всіляких вітамінів і мінеральних речовин, які благотворно впливають на загальний стан усього організму.

У народі побутує міф про те, що схуднення безпосередньо залежить від кількості вживаних жирів. Вважається, що якщо їсти менше жирної їжі, можна швидко позбутися зайвої ваги. Це помилка, яка не відповідає дійсності. Жири не повинні бути вашими ворогами!

Безумовно, жир або рослинні масла, які використовуються під час смаження і містять омега-6 жирні кислоти, можуть привести до певних проблем зі здоров’ям. Однак здорові жири в авокадо, оливковій олії, м’ясі травоїдних тварин, рибі, горіхах, насінні і яйцях містять омега-3 жирні кислоти, які дуже корисні для здоров’я. Вважається, що співвідношення омега-3 і омега-6 жирних кислот в раціоні повинно бути 1: 1. Але вся біда в тому, що більшість людей, не дуже замислюється про свою дієту і вживає в кілька разів більше омега-6, ніж того вимагає їх організм.

Висновок

Щоб позбутися зайвої ваги, потрібно дотримуватися збалансованої дієти, яка буде сприяти зниженню рівня цукру в крові. На жаль, перейти на здоровий раціон не так просто (і дешево), як здається. Але як тільки ви відчуєте на собі перші результати правильного харчування, вас вже буде не зупинити.

 

Залишити відповідь