Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Ulysse Nardin – годинники з морським акцентом

Швейцарським годинникам Ulysse Nardin вдалося спростувати усталену думку про корабельний якір, як пристрій, що зупиняє рух. Хронометри, прикрашені «морським логотипом» впевнено рухаються до вершин годинникового олімпу. Вони створені для тих, хто звик завжди бути першим.

Продукцію торгової марки виділяє стильний зовнішній вигляд, бездоганна майстерність виконання і висока точність. Хочете переконатися в цьому самі?

Ulysse Nardin

Трохи історії Нардін

Компанію створив відомий швейцарський годинникар Улісс Нардан. Молодий і талановитий винахідник зацікавився морськими хронометрами ще під час свого навчання. Йому вдалося розробити унікальні високоточні прилади, які використовувалися під час подорожей не тільки на пасажирських, але і на військових суднах. Пізніше торгова марка почала випуск наручних годинників для моряків.

На жаль, кварцова криза, яка почалася в 1950 році, поставила компанію на межу виживання. Ринок заполонили дешеві кварцові аналоги, що негативно позначилося на продажах швейцарських годинників. Положення врятував відомий підприємець Рольф Шнайдер, який купив фірму в 1983 році і повернув їй колишню популярність.

годинникар

Годинники Ulysse Nardin – кращі для кращих

Найбільшим успіхом для компанії стала спільна робота з геніальним годинниковим майстром і винахідником Людвігом Охслином (Ludwig Oechslin). У 1992 році була випущена ексклюзивна серія Trilogy of Time.

Годинник Ulysse Nardin Astrolabium Galileo Galilei був відзначений в книзі рекордів Гіннеса, як самий видатний астрономічний хронометр. Він показує не тільки положення зірок і небесних світил, але й точний час сходу і заходу сонця, поточну дату, місяць і день тижня. Ціна аксесуара – 65000$. В інтернеті – годинники Ulysse Nardin можна придбати за ціною від 5000 до 20000 грн.

елітний хронометр

Досконалість в кожній деталі

Хронометри Sonata Dual Time – це справжні витвори годинникового мистецтва, над створенням яких працювали кращі швейцарські майстри. Моделі з цієї серії об’єднують в собі стародавні традиції та сучасні інноваційні технології. Всі моделі оснащені спеціальною функцією, яка дозволяє миттєво перемикати часові пояси. Середня ціна аксесуара становить 45000$, а копія цього хронометру обійдеться в 10000 грн.

Не витрачайте час даремно, носіть тільки якісні і модні годинники від кращих європейських виробників.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/rus/press/2016/10/4/607390/

До речі, ось одна з наших минулих публікацій, де ми розповідали про 4 дизайнерські групи жіночих годинників. Ця інформація теж може бути корисною для вас.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися дуже гарне відео про те, як виробляють елітні годинники марки Ulysse Nardin. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.