Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Вибір сумок для привабливих дам

Жінка, уявляючи, яке вона справляє враження, перш за все, думає про чоловіків, яким насправді важко зрозуміти роль правильно підібраної сумки в її житті. Для дам цей аксесуар дійсно необхідний, без нього неможливо кудись піти, нема чим зайняти руки, нікуди покласти косметику.

дівчина з сумочкою

Психологи всього світу проводять дослідження, намагаючись по сумочці та її вмісту розгадати таємницю характеру власниці. Погодьтеся, щось в цьому є. Наприклад, модницям з великими сумками приписують працездатність, з вишуканими – витонченість, а з маленькими – стриманість.

Якщо у жінки в сумочці безлад, значить, вона живе за принципом – немає проблем. Сумка з впорядкованими дрібницями всередині видає талановитого організатора. А якщо там можна знайти все, що необхідно, на всі випадки життя – перед вами добра і практична натура.

Як вибрати жіночу сумку?

Одна сумка для жінки – це мало. Їх має бути кілька: для певного взуття, для роботи, походу в театр або ресторан, зимовий і літній варіанти. Крім того, незалежно від стильових переваг і зручності, сумочка повинна бути в одному колірному рішенні із взуттям і одягом.

Призначення сумки також відіграє величезну роль. Наприклад, вибираючи повсякденний аксесуар для роботи, треба продумати, що ви в неї будете складати. І хоча все залежить від того, де і ким ви працюєте, одне слід пам’ятати завжди – жіночі сумки для працюючої жінки не повинні бути м’якими і за формою нагадувати продуктовий пакет. Для молодих дівчат підійдуть рюкзаки, торби, портфелі – все, з чим зручно ходити на навчання.

як вибрати сумочку

Також не забувайте про те, що сумочка має відповідати фігурі і зросту. Великим жінкам не слід носити маленькі моделі, і навпаки, мініатюрні пані будуть безглуздо виглядати з величезною сумкою, навіть дуже зручною і стильною.

Є ще одна важлива деталь – гаманець, який доповнює образ господині і створює враження успішної жінки. Уявіть собі елегантну даму, одягнену згідно останніх модних тенденцій, що дістає з шикарною сумки, бувале портмоне. Слід пам’ятати, що гаманці і сумки – це два взаємопов’язаних аксесуара.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зорієнтуватися, не розгубитися в дійсно великому асортименті і придбати, красиву, зручну сумочку.

До речі, ось кілька цінних порад щодо вибору шкіряної сумочки, а тут можна дізнатися, де в інтернеті знайти недорогі брендові сумки. Пропонуємо ознайомитися з цією інформацією, вона обов’язково стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до всього вищесказаного пропонуємо кілька корисних відео-рекомендацій стиліста з вибору базової жіночої сумки. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь