Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Взуття своїми руками – робимо стильні босоніжки

Натхненна яскравими весняними фарбами я скептично оцінила не дуже радісний колір своїх торішніх босоніжок і вирішила купити нову пару. Але оббігавши все місто в пошуках чогось путнього, я так і не знайшла потрібної моделі за своїм розміром і гаманцем, що і наштовхнуло мене на досить авантюрне рішення – зробити взуття своїми руками.

Як самостійно оновити взуття?

Прочитавши декілька порад взуттєвих майстрів і передивившись в Інтернеті безліч сторінок модних каталогів взуття, я знайшла саме те, що шукала, і вирішила самостійно переробити свої босоніжки, створивши копію моделі, яка мені сподобалася. Якщо ви теж хочете оновити свій гардероб, стильно виглядати і при цьому заощадити, пропоную свій метод перетворення старої пари взуття на абсолютно нову.

стильні-босоніжки

Щоб зробити взуття своїми руками вам знадобляться:

  • Пара шкіряних босоніжок нейтрального забарвлення.
  • Спирт, чиста тканина, ватяні палички.
  • Лаки для нігтів, в тому числі білий. Можна використовувати акрилові фарби для шкіри, але я зупинилася саме на лаках, оскільки вони дають відмінний глянсовий ефект.
  • Рідина для зняття лаку.
  • Тоненький кутовий пензлик. Якщо такого немає, можна використовувати пензлики з під лаків для нігтів.
  • Липка художня стрічка.
  • Фен (за бажанням). Він, звичайно, може прискорити процес сушіння, але спробувавши його, я зрозуміла, що немає сенсу так квапити події, і можна дати лаку висихати самостійно.

необхідні-речі

Увага! Якщо ви збираєтеся працювати з токсичними фарбами, робіть це тільки в добре провітрюваному приміщенні.

Крок 1

липка-художня-стрічка

За допомогою липкої художньої стрічки заклейте всі деталі босоніжок, які ви не збираєтеся фарбувати.

заклеєні-місця

Після цього обробіть спиртом всі області, на які ви будете наносити фарбу або лак. Просто візьміть ватяний тампон, обмокніть в спирт і ретельно протріть взуття. Для важкодоступних місць вам знадобляться ватяні палички, а для великих площ, таких як підошва, можна використовувати шматок тканини або мочалку.

Крок 2

Отже, приступимо…

миска-з-лаком

Почніть перефарбування взуття з білої фарби або лаку, які будуть служити ґрунтовкою. Для цих цілей, особливо для підошов і каблуків, я використовувала звичайний пензлик для малювання середньої ширини і жорсткості.

фарбування

Покрийте білим кольором всі деталі босоніжок, які в подальшому будуть перефарбовані в інші кольори, і дайте грунтовці висохнути протягом ночі. Навіть якщо ви збираєтеся прикрасити деякі елементи взуття білими відтінками, первісна біла грунтовка все одно необхідна.

Крок 3

взуття-своїми-руками

На наступний день можна починати творчий процес розмальовки босоніжок в яскраві неонові кольори. Я вирішила повністю скопіювати модель взуття, побачену в Інтернеті, і почала з жовтого кольору.

фарбування-підбору

Для більшої акуратності і швидкості я рекомендую починати роботу зі світлих відтінків і побудувати черговість фарбування так, щоб свіжі області фарбування, якомога рідше стикалися один з одним. Крім того, намагайтеся працювати пензликами в одному напрямку.

оновлення-босоніжок

Залиште свої твори мистецтва на ніч, давши їм знову повністю висохнути. А на наступний день нанесіть другий шар фарби, але вже працюючи пензликами в протилежному напрямку, і знову дайте фарбі або лаку просохнути протягом ночі. Для вірності і більшої акуратності можна нанести ще один шар фарби, за тією ж схемою.

Крок 4

взуття

підбори

Після повного висихання останнього шару фарби, візьміть маленький (бажано кутовий) пензлик або тонку ватяну паличку, рідину для зняття лаку і приведіть в порядок всі незабарвлені місця, на які потрапила фарба.

Крок 5

педікюр

А тепер зробіть акуратний педикюр і з задоволенням носіть босоніжки, зроблені своїми руками.

Марія Козак, спеціально для журналу “Не Мала Баба Клопоту“.

 

Залишити відповідь