Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як діє вакуумний тренажер від целюліту?

За спостереженнями фахівців, зниження ваги від регулярних занять на вакуумному тренажері може досягати 10 кілограмів, а втрата обхвату стегон і талії досягає і зовсім рекордних значень – 35 сантиметрів. При цьому целюліт зникає практично повністю.

Вакуумний тренажер від целюліту є імпортним обладнанням для ефективних методик схуднення, які, в рамках програм для клієнтів, використовуються багатьма оздоровчими центрами.

вакуумний тренажер від целюліту

Посилені тренування з використання таких тренажерів допомагають в досить стислі терміни досягти бажаних результатів, і привести в норму параметри свого тіла. Певні навантаження і вправи, особливо в поєднанні з фітобочкою і правильним режимом харчування, допомагають швидко стати значно стрункішою. Фітобочка – це сучасний вид міні-сауни, з обробкою тіла насиченим паром, настояним на цілющих травах.

Чому для занять вибирають саме вакуумні тренажери?

Тренування з вакуумними тренажерами користуються величезною популярністю серед відомих світових зірок. Це відмінний засіб для схуднення і практично повного позбавлення від целюліту. Фігура підтягується, з’являється рельєф, вирівнюється постава, рухи стають плавними та впевненими.

Вакуум степ є закритим тренажером з внутрішніми педалями, які необхідно крутити під впливом вакууму і стисненого повітря. Такі навантаження каменем тягнуть ноги вниз, і вирівняти темп, не збившись з ритму, на першому занятті практично неможливо. Навіть найзавзятіших зусиль новачкам вистачає тільки на 15 хвилин, але цей час поступово збільшується до 30 хвилин з режимом тренувань до 5 разів на тиждень.

як працює вакуумний тренажер

Важливими перевагами застосування подібного обладнання є такі якості:

  • ефективний спосіб схуднути і скинути зайву вагу;
  • результативно відчути зменшення і повне зникнення целюліту;
  • привести обсяги стегон, талії, ніг у відповідність з бажаними параметрами;
  • визначити свій біологічний вік і зробити все можливе для омолодження.

Сучасні методики схуднення з використанням вакуум степу дозволяють добре підтягнути фігуру, позбутися зайвого жиру, накачати м’язи, сформувати ідеальний рельєф тіла, відчути себе сильною, впевненою і красивою. Ефектна підтягнута фігура опрацьовується під чітким контролем всіх показників, кількості витрачених кілокалорій, пройденого шляху і частоти пульсу, які відображаються на моніторі тренажера.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/pro-koryst-vann-z-efirnoyu-olieyu.html, де ми розповідали про користь ванн з ефірною олією, які також сприяють схудненню і позбавленню від целюліту.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На жаль, далеко не у всіх є можливість користуватися антицелюлітними тренажерами, тому сьогодні бонусом буде цікаве і корисне відео про те, як боротися з целюлітом в домашніх умовах. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь