Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як дізнатися розмір ноги дитини перед покупкою дитячого взуття?

У маленьких дітей часто бувають швидкі сплески зростання, які викликають розгубленість у багатьох батьків, особливо коли потрібно оновлювати дитячий гардероб. Тому багато мам і тат плутаються в розмірах своїх дітей. Але якщо невідповідний верхній одяг можна розпізнати візуально, то із взуттям все трохи складніше.

Визначатися з розміром і вимірювати ногу дитини краще вдома, оскільки, по-перше, не у всіх взуттєвих магазинах є для цього відповідні умови, а по-друге, так ви зможете замовити вподобане взуття онлайн. До речі, зробити це можна в Інтернет-магазині затишних покупок “Подушка” https://podushka.com.ua/ru/detskaya_obuv/demar.html, де в широкому асортименті і за цілком прийнятними цінами представлено якісне дитяче взуття Demar.

Як визначити розмір ноги маленької дитини?

таткове взуття

Щоб визначити розмір ноги малюка вам знадобляться:

  • шкарпетки;
  • аркуш паперу;
  • олівець;
  • лінійка.

Якщо ви збираєтеся купувати демісезонні черевики або будь-яке інше закрите взуття, надіньте на дитину шкарпетки. Дуже важливо вимірювати довжину стопи саме з тими шкарпетками, які будуть використовуватися разом з певною взуттям. Якщо ж ви купуєте сандалі, цей крок можна пропустити.

Покладіть аркуш паперу на рівну тверду підлогу, попросіть дитину поставити ногу на аркуш, і за допомогою олівця з одного боку відзначте, де закінчується п’ята, а з іншого – великий палець. Тепер дитину можна відпустити.

Виміряйте лінійкою відстань від “п’яти” до “великого пальця” на папері, запишіть це число і додайте до нього півсантиметра. Півсантиметра – це та довжина, на яку може вирости нога вашого малюка за сезон. Якщо ви хочете купити дитині взуття на пару сезонів, потрібно додавати сантиметр, а то й півтора. Але майте на увазі, такі черевики спочатку будуть великі, а «вбити» їх малий бешкетник зможе набагато швидше, ніж закінчаться два сезони.

довжина стопи

Визначившись з потрібною довжиною, подивіться в таблиці, який розмір дитячого взуття їй відповідає. Така таблиця є як в звичайних, так і в Інтернет-магазинах взуття.

Додаткові поради та попередження

  • Якщо у вашого малюка одна стопа довша за іншу, вимірювати потрібно обидві ноги, а взуття підбирати, орієнтуючись на довжину великої стопи.
  • Бажано, щоб дитина приміряла взуття перед покупкою, оскільки деякі моделі навіть потрібного розміру можуть бути занадто жорсткими.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-kupuvaty-verhnij-dytyachyj-odyag-v-interneti.html, де ми розповідали, як купувати дитячий верхній одяг в Інтернеті. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо декілька цінних відео-порад ортопеда щодо правильного вибору дитячого взуття. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь