Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як доглядати за рідкими віями?

Ніщо не може зрівнятися з красою чудових, яскравих жіночих очей, обрамлених густими віями. Але що робити дівчині, якщо її вії виглядають тонкими та рідкими? Ось кілька корисних порад, за допомогою яких ви навчитеся правильно доглядати за проблемними віями.

Чому рідшають вії?

Існує безліч причин стоншування та порідіння вій. Деякі з них пов’язані з неправильним доглядом, інші мають більш складний характер. Ось 4 найбільш поширені причини.

жінка-фарбує-вії

1. Зношування

Якщо ви часто торкаєтеся очей, то в будь-якому випадку, завдаєте шкоди своїм віям.

2. Неправильне використання косметики

Зловживання тушшю є однією з головних причин порідіння вій. Насамперед, ніколи не залишайте її на очах на ніч, це може призвести до ламкості ніжних волосків. Не вичісуйте згустки туші на віях після того, як вона вже висохла. І, нарешті, не використовуйте один тюбик туші більше 3-6 місяців.

3. Очні інфекції та інші захворювання

Іноді витончення вій може свідчити про проблеми зі здоров’ям. Дефіцит вітамінів або дисбаланс гормонів можуть привести до випадіння волосся на всьому тілі, включаючи вії. Очні інфекції (наприклад, коньюктівіт) також можуть стати причиною порідіння волосків.

4. Старіння

Природний процес старіння викликає зниження реакцій організму, що сприяють росту волосся по всьому тілу, це стосується і проблеми рідких брів.

Профілактичні заходи

Найчастіше, порідіння вій можна запобігти за допомогою простих змін ваших повсякденних звичок. Ми пропонуємо наступні профілактичні заходи для підтримки вашої краси:

Робіть макіяж з розумом

Якщо ви застосовуєте щипці для підкручування вій, ніколи не тягніть за них, створюючи зайву напругу. А краще, взагалі відмовтеся від цієї процедури, оскільки вона дуже згубно впливає на волоски. Використовуйте тільки якісну непрострочену туш та позбавляйтеся від грудок до її повного висихання, а не після.

Використовуйте ніжні засоби для видалення макіяжу

Замість того, щоб просто вмитися водою з милом, застосовуйте спеціально призначені засоби для очищення очей. Спочатку акуратно прикладіть ватний диск або тампон змочений у засобі до вій, трохи потримайте, а потім ретельно промокніть.

Доглядайте за віями

Можна запобігти ламкості вій, регулярно зволожуючи їх невеликою кількістю вазеліну перед сном.

Засоби для зміцнення і краси вій

Якщо ви правильно доглядаєте за своїми віями, але вони як і раніше продовжують рідшати, вам слід проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися у відсутності захворювань, що призводять до випадання волосся. Доктор зможе призначити гормональну терапію, вітаміни або інші добавки та ліки для вирішення вашої проблеми. Але якщо відвідування лікаря ще не принесло бажаного результату, є кілька способів надати вашим віям красивий і здоровий вигляд.

Latisse (Латісс)

Ці ліки дійсно сприяють зростанню довгих і густих вій. Недоліком цього препарату є лише його дорожнеча, тому остерігайтеся підробок.

Нарощування вій

Незважаючи на високу вартість цієї послуги, нарощування зробить ваші очі більш виразними. Накладні вії можна носити протягом декількох місяців, після чого процедуру доведеться повторити.

Зміцнювальні сироватки

Багато косметичних компаній пропонують засоби, до складу яких входять простагландини – природні сполуки, що сприяють росту довгих і густих вій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.