Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як домогтися підвищення зарплатні?

Будь-які розмови з начальником про збільшення платні є жахливо нервовим випробуванням. Просити про підвищення зарплати дуже страшно, навіть якщо ви цього заслуговуєте. Хочете дізнатися, як вибрати правильний час для обговорення свого заробітку з керівництвом? Ось кілька цінних порад, які вам допоможуть.

Зарплата, на яку ви заслуговуєте!

Важко сперечатися з твердженням «не спитаєш – не дізнаєшся», але коли справа доходить до прохання про підвишення зарплатні, цей вислів вже не здається таким мудрим і дотепним. Адже просити прибавку, все одно, що вимагати її – проте це той рідкісний випадок, коли наполегливість і вимогливість зовсім недоречні. Як же бути?

Ми поговорили з кількома ТОП менеджерами великих компаній і дізналися, що підвищення зарплати є цілком здійсненним бажанням. Головне опинитися біля шефа в потрібний час і грамотно про це попросити.

жінка-розмовляє-з-босом-про-підвищення-зарплатні

Коли найкраще просити про підвищення зарплати?

Існує негласне правило корпоративної етики, яке свідчить, що заїкатися про підвищення зарплати можна не раніше ніж через рік після влаштування на роботу. Протягом цього року ви повинні показати себе з найкращої сторони і досягти певних успіхів, наприклад, заробити або заощадити пристойну суму грошей для компанії.

Чи можна взагалі просити про надбавку?

Просити про вищу зарплату можна, якщо ви вважаєте, що заслуговуєте на це! Адже підвищення платні означає певний кар’єрний зріст. Це говорить про те, що ви з успіхом виконуєте не тільки свою роботу, але і ту, яка не входить до ваших посадових обов’язків, вкладаєте всі свої сили і витрачаєте навіть неробочий час для залучення нових клієнтів і т.і.

Коли не варто просити про підвищення зарплатні?

Якщо протягом року у вас було більше промахів, ніж успіхів – просити про підвищення зарплати не варто. Крім того, якщо економічний клімат компанії нестабільний або нещодавно пройшла нова хвиля скорочень, краще почекати поки ситуація не стабілізується.

Проте, потрібно мати на увазі, що навіть під час економічно напруженої ситуації (якщо найгірше вже позаду) можна просити про надбавку. Все залежить від того, наскільки цінною співробітницею ви є.

розмова-з-начальником

Підвищення зарплати – 4 поради для працівників

  1. Ніколи не кажіть, що у вас зараз складне матеріальне становище і вам просто потрібно більше грошей. Відчай і сльози залиште для родичів і подруг. Будьте професіоналом і, в першу чергу, зверніть увагу керівництва на свої досягнення.
  1. Вкажіть, яку користь ви зможете принести компанії найближчим часом, поліпшуючи свої навички в певній галузі.
  1. Зосередьтеся на своєму майбутньому. Будьте готові працювати понаднормово, щоб довести, що стоїте тих додаткових коштів про які просите.
  1. Ніколи не погрожуйте покинути компанію, якщо вам відмовили в підвищенні зарплати. Це лише покаже, що ваш начальник мав рацію, відмовивши вам. Охолоньте. Ви завжди зможете поміняти роботу, але не варто з цим поспішати.

 

 

Залишити відповідь