Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як допомогти чоловікові стати більш романтичним?

Рідкісний чоловік приходить щотижня додому з квітами. Але якщо прибирання розкиданих шкарпеток було найромантичнішою річчю, яку ваш чоловік зробив за останній час – у ситуацію пора втрутитися. Ось кілька порад, які допоможуть налагодити романтику у стосунках і підштовхнуть чоловіка до романтичних вчинків.

Що для вас романтика в стосунках?

Перше, що потрібно зробити, це визначити, що для вас означає романтика. Так ви зможете більш точно пояснити чоловікові свої бажання. Наприклад, ви хочете, щоб він відірвався від комп’ютера і просто спілкувався з вами весь вечір або чогось більшого? Щоб він любив вас ночами безперервно або просто був частіше вдома? Зрозумійте, що вам потрібно, і тоді ви зможете легше і швидше досягти поставленої мети.

чоловік-з-трояндою-оригінально-зустрічає-жинку-вдома

Не приховуйте своїх потреб

Якщо ви не станете говорити чоловікові про те, чого ви хочете, то ніколи цього не отримаєте. Однак, багато що залежатиме від того, як ви про це повідомите. Уникайте звинувачень, вони можуть привести тільки до кризи в сімейних стосунках! Якщо ви почнете з таких заяв як: «Я що для тебе, порожнє місце?», то тільки змусите його оборонятися від ваших нападок. Тому, краще казати: «Я дуже хочу проводити з тобою більше часу, давай намагатися частіше виходити на люди разом». Це більш розумний спосіб озвучити свої потреби, який не робить партнера винуватим і не змушує його зайвий раз виправдовуватися та почувати себе ніяково.

Проявляйте ініціативу

Хочете, щоб у ваших стосунках було більше романтики? Тоді намагайтеся самостійно проявляти ініціативу! Не варто сидіти і чекати, коли чоловік забажає стати романтичним. Звичайно, було б чудово, якби ваш хлопець сам замовив столик у ресторані, запропонував цікаво провести вихідні або, на худий кінець, просто прийшов би в п’ятницю ввечері з пляшкою шампанського. Але якщо цього не відбувається, зарезервуйте столик самі, запросіть його кудись на вихідні або просто запропонуйте ввечері посидіти разом і випити по келиху вина. Якщо вашому партнерові сподобається таке проводження часу, то наступного разу він зробить те ж саме для вас. Просто підштовхніть його в потрібному напрямку.

Може статися так, що після всіх старань, ваш чоловік так ніколи і не перетвориться на того хлопця, який буде надсилати вам на роботу кошики троянд або купувати діамантові браслети. Але це зовсім не означає, що можна забути про романтику у відносинах. Можливо, його спосіб прояву романтичних почуттів – це приготування вечері або купівля вашого улюбленого морозива. Пам’ятайте, романтичні жести у всіх різні, тому потрібно просто навчитися їх помічати.

 

Залишити відповідь