Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як гарно виглядати без відвідування спортзалу?

Ви знаходитесь на правильному шляху, якщо вирішили всерйоз зайнятися своєю фігурою, а саме: перейти на здорове харчування, перестати лінуватися, позбавитися від зайвої ваги та піти в спортзал. Але знаєте що? Спортивні клуби і фітнес-центри є далеко не найкращими місцями для реалізації вашої мети.

Чому немає сенсу купувати абонемент в спортзал?

Для багатьох дівчат відвідування спортивних клубів, особливо після новорічних свят, стає справжнім випробуванням, оскільки ті просто переповнені людьми, які раптом згадали, що на носі весна, і потрібно терміново щось робити зі своєю фігурою, про яку вони абсолютно не дбали останні півроку. Через всіх цих новачків фітнес-групи під зав’язку забиті спортсменками-початківцями, а в тренажерному залі потрібно відстояти чергу, щоб позайматися на своїх улюблених тренажерах.

вправи-для-схуднення

Крім того, не будемо забувати і про те, наскільки дорогим задоволенням є фітнес-центри чи тренажерні зали. В середньому заняття в спортивному клубі 3-4 рази на тиждень коштують від 50 до 100 $ щомісяця. Погодьтеся, цим грошам можна знайти інше застосування.

Що ж робити? Адже ви хочете не тільки бути здоровою, добре виглядати, але і влазити в свої старі джинси. Звичайно, можна сісти на дієту без солі, проте без фізичних вправ вам все одно не обійтися.

Але справа в тому, що для швидкого схуднення або підтримки оптимальних форм вам не потрібен спортзал. Ви можете займатися за найкращими спортивними методиками і отримувати поради фахівців прямо вдома, так-так у своїх комфортних домашніх умовах. Ось кілька порад, як це можна робити.

DVD-диски

Вважаєте, що в центрі вітальні неможливо якісно займатися спортом? Ви помиляєтесь. Якщо знайдете у продажу або скачаєте в мережі DVD-диски з тренуваннями відомого фітнес-інструктора Джилліан Майклс (Jillian Michaels), то будете обливатися потом, повторюючи за нею вправи, рекомендовані для всіх бажаючих стати стрункішою.

І найдивовижніше те, що разом з дисками ви отримуєте в розпорядження персонального тренера та кілька індивідуальних фітнес-програм. Тому немає ніякої потреби штовхатися в одному залі з іншими людьми, які відволікають вас від занять або погано пахнуть.

До того ж DVD-тренування розраховані на різний рівень підготовки спортсменів-початківців. Таким чином, ви самі зможете вибирати те навантаження, яке хочете отримувати від занять.

Самостійні заняття вдома

Давайте будемо відверті, самі походи в тренажерний зал іноді просто дратують. Вам потрібно їхати чи йти (часто в досить погану погоду), шукати місце для паркування, штовхатися в роздягальні і терпіти ще купу дрібних неприємностей від інших людей, які теж прийшли потренуватися.

Коли ви самостійно займаєтесь в домашніх комфортних умовах, всі перераховані вище проблеми просто зникають. Ви можете надягати, що захочете, виглядати як завгодно, і вам не потрібно витрачати час на збори і дорогу (що для зимових місяців є величезним бонусом).

Тому, якщо ви придбаєте кілька спортивних снарядів (парочку гантелей, скакалку та інші дрібниці), знайдете в Інтернеті декілька комплексів відповідних вправ, закачаєте улюблену музику і станете регулярно займатися фітнесом у зручний для вас час, то зможете досягти відмінних результатів без походів до спортзалу.

Вуличні тренування

Чому б вам не відкрити для себе всі принади зовнішнього світу, де можливості для занять спортом просто безмежні. Біг, швидка ходьба, велосипедні прогулянки – використовуйте всі варіанти фізичних навантажень, які здатні замінити спортивний абонемент. Звичайно, не всі вправи можна проробляти взимку, але повірте, навіть проста ходьба може стати відмінним кардіо-тренуванням, яке зміцнить ваше здоров’я та змусить відчувати себе набагато краще.

 

Залишити відповідь