Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як колір інтер’єру впливає на психіку людини?

Якщо певний колір здатний впливати на настрій, то чому б не оточити себе тими відтінками, які допоможуть завжди залишатися у доброму гуморі? Сьогодні ми розповімо про психологію кольору, а саме про те, які відтінки інтер’єру підвищують працездатність, несуть позитивну енергетику, а також заспокоюють або бадьорять людину.

Психологія кольору

Існують різні способи позитивного впливу на інтелектуальні здібності, здоров’я та психіку. До одних з таких способів відноситься кольоротерапія, яку, за допомогою цих порад, ви можете з успіхом практикувати в домашніх умовах.

Фіолетовий

фіолетова-канапа

Оскільки фіолетовий є одним з найбільш популярних кольорів, фіолетово-рожеві відтінки все частіше зустрічаються в дизайні більшості модних інтер’єрів, стимулюючи уяву та сприяючи творчому розвитку.

Синій

синє-ліжко

Відтінки синього мають заспокійливу та розслаблюючу дію на психіку людини. Крім того, синій колір підвищує працездатність, тому ідеально підходить для домашнього офісу. Але це не все. Також відомо, що синя колірна гамма пригнічує апетит, і якщо ви постійно щось жуєте за робочим столом, вона допоможе вам впоратися з цією поганою звичкою.

Зелений

зелена-кімната

Зелений символізує зростання, оновлення, достаток і процвітання. Підприємці, які бажають досягти успіху у власному невеликому домашньому бізнесі, можуть отримати вигоду з позитивних властивостей цього оптимістичного кольору. Любителям природи також сподобаються натуральні відтінки зеленого, які безсумнівно поліпшать дизайн інтер’єру.

Коричневий

коричневий-кабінет

Коричневий колір є популярним через свою практичність та зручність. Цей нейтральний відтінок може грати роль хамелеона залежно від того, з ким він знаходиться в парі. З латунню коричневий буде виглядати більш вишукано, а зелений додасть йому стриманості та простоти.

Чорний

чорне-крісло

Цей темний таємничий колір символізує владу. Зазвичай, чорний не використовують у великих кількостях в дизайні інтер’єрів, оскільки він може викликати почуття пригніченості. Але його вміле додавання до головної палітри зробить будь-яку квартиру більш витонченою і привабливою.

Золотий

золоте-дзеркало

Незважаючи на те, що золоті акценти були дуже популярні в минулому, цей мерехтливий відтінок і зараз надасть будь-якому інтер’єру розкішний вигляд та загальне відчуття багатства і престижу. Хоча золотий вважається більш чоловічим відтінком, його невеликі вкраплення будуть відмінно виглядати в жіночих приміщеннях або кімнатах загального користування.

Червоний

червона-вітальня

Цей яскравий колір здатний освіжити інтер’єр, наповнити кімнату потужною енергетикою і підбадьорити кожну людину, яка відчуває невпевненість або занепад сил. Крім того, червоні акценти у вітальні сприяють невимушеному спілкуванню після званої вечері. А ще, цей гарячий відтінок може розпалити справжню пристрасть між партнерами, якщо використовувати його в інтер’єрі спальні.

Рожевий

рожева-дитяча-кімната

Зазвичай, рожевий викликає приємні спогади з дитинства. Спокійні та романтичні відтінки рожевого символізують жіночність та невинність. Але якщо використовувати рожевий колір в тандемі з темно-сірим, це дозволить приміщенню виглядати не так нудотно і солодко.

Помаранчевий

помаранчева-спальня

Помаранчевий є символом позитиву, товариськості та грайливості. Діти дуже добре реагують на апельсинову палітру, тому її часто використовують в дизайні ігрових кімнат і дитячих спалень. Крім цього, помаранчевий відмінно працює в якості колірного акценту в офісі або особистому кабінеті.

Жовтий

жовтий інтер'єр

Мало хто знає, що помірна жовта колірна гамма знімає напругу та піднімає настрій, в той час як занадто багато яскраво-жовтого кольору в інтер’єрі часто провокує відчуття тривоги. Тому намагаючись оновити інтер’єр, використовуйте жовтий економно і з розумом, щоб його вплив на вас був тільки позитивним.

 

Залишити відповідь