Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як обрати іграшки для хлопчика до року?

Дивлячись на новонародженого, здається, що такій маленькій людині іграшки знадобляться ще нескоро. Але малюк росте так швидко, що вже через пару місяців йому будуть цікаві брязкальця, а ще через півроку він зможе віртуально натискати клавіші і кнопки ігрового центру. У перший рік життя хлопчик тільки починає пізнавати цей загадковий світ.

На що звернути увагу при виборі іграшок для маленьких хлопчиків?

хлопчики-з-іграшкою

Предмети, які оточують немовля, повинні бути безпечними, і іграшки не є винятком. Не варто забувати, що все, що потрапляє малюкам в руки, відразу потрапляє в рот, тому краще переплатити за фірмовий виріб, ніж купити іграшку, яка стане причиною отруєння або алергії.

Зовнішній вигляд іграшок для найменших http://papuas.ua/ihrashky-dlia-khlopchykiv-do-roku повинен бути максимально реалістичним. Скоро хлопчик почне досліджувати світ не тільки в межах своєї кімнати, і ось тоді йому буде важко пояснити, що слон не буває рожевим, якщо його улюблена м’яка іграшка має саме таке забарвлення.

Дуже важливо, щоб предмет був легким і поміщався в маленьку ручку. Краще вибрати невелике брязкальце, яке можна трясти і стискати, ніж дорогу, але незручну для користування машинку, її чотиримісячному хлопчику вдасться хіба що помацати.

Бажано, щоб у малюка були іграшки з різних матеріалів (гуми, пластмаси, дерева, тканини), які видають різні звуки. Вони будуть цікаві хлопчикові, навчать його розрізняти різні за текстурою предмети, впізнавати різних тварин тощо.

Чим більше емоцій викликають іграшки, тим краще

Щоб іграшки привертали увагу малюка, вони повинні бути яскравими і функціональними. Добре, якщо пірамідка або сортер складаються з різнокольорових елементів.

Особливе захоплення викликають музичні розвиваючі центри. Натискаючи на кнопочки, хлопчик знайомиться з різними звуками, які видають тварини або явища природи, слухає дитячі мелодії, а іноді і вчить свої перші слова англійською мовою.

малюк-грає

Вже з двох-трьох місяців хлопчикові можна купувати іграшки для ванної. Спочатку, він буде намагатися схопити ручкою предмет, який його зацікавив, а потім почне їм активно грати. До речі, дитині, яка поки не вміє сидіти і повзати, у воді пересуватися легше. За допомогою набору гумових тварин або машинок батьки зможуть влаштовувати цілі вистави на воді, чим, безсумнівно, порадують свого сина. Ближче до року можна запропонувати дитині пірамідку для ванної.

Які машинки сподобаються малюкам?

Важко собі уявити хлопчика, якого не цікавлять машинки. Тільки машини в такому віці слід вибирати невеликі, щоб їх було зручно тримати маленькою ручкою. Бажано вибирати моделі без дрібних деталей, які можна відламати і засунути собі в рот, ніс, вухо.

Якщо хочеться справити враження на дитину великою машиною, краще вибрати толокар. Таку машину можна дарувати вже піврічній дитині, спочатку він буде до неї тягнутися, потім навчитися сідати на неї, а коли підросте – їздити, відштовхуючись ніжками. Часто дивомобіль використовується в якості опори, дітки тримаються за ручку і роблять свої перші кроки, що дуже добре для невпевнених малюків, які бояться впасти.

Гра – це головне заняття для маленької дитини, в процесі гри малюк пізнає світ, дізнається багато нового. Завдання дорослих полягає в тому, щоб іграшки, підібрані для дитини до року, сприяли його всебічному розвитку.

 

Залишити відповідь