Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як орендувати свою першу квартиру?

Будь-яка людина відчуває масу змішаних емоцій і почуттів, коли справа доходить до оренди своєї першої квартири. І хоча приємні думки про власне житло захоплює з головою, страх невідомості все одно присутній. Адже дуже важливо, щоб квартира вписувалася в бюджет, була комфортною і безпечною.

Як орендувати житло: практичні поради

Щоб заощадити час, позбутися непотрібного «головного болю», зайвих витрат і страждань від неправильно обраного місця проживання, слід провести деякі дослідження, перш ніж вносити гроші за перший місяць. Звичайно, краще було б придбати квартиру в новобудові та вирішити житлову проблему раз і назавжди, але якщо у вас немає такої можливості, доведеться трохи попрацювати, підшукуючи собі тимчасові апартаменти.

власне житло

Отже, щоб орендувати хорошу квартиру, вам знадобляться:

  • місцеві газети з оголошеннями про здачу нерухомості;
  • доступ в Інтернет;
  • телефон;
  • блокнот.

Насамперед встановіть реалістичний місячний бюджет, який ви зможете собі дозволити виділяти на оренду житла. Після цього складіть список питань власникам квартир. Наприклад, якщо у вас є домашня тварина або маленька дитина, ви повинні точно знати, що орендодавець з розумінням поставиться до ситуації і не зажадає додаткової оплати. Крім того, вам потрібно обов’язково дізнатися, які комунальні послуги включені у вартість оренди. Іноді місячна плата за житло здається дуже привабливою, поки справа не доходить до непередбачених витрат, на які ви ніяк не розраховували.

Перегляньте місцеві газети та Інтернет-ресурси, щоб знайти доступні квартири відповідно до запланованого бюджету і зрозуміти загальний порядок цін на ринку нерухомості. Ви також можете об’їхати всі райони міста і визначити, який з них вам подобається або підходить найбільше, щоб звузити коло пошуку житла.

нова квартира

Після цього подзвоніть за телефонами тих квартир, які зацікавили вас найбільше і задайте власникам або ріелторам ваші запитання, водночас складаючи список самих позитивних відповідей.

В самому кінці відсортуйте в блокноті розглянуті апартаменти від кращих до гірших і домовтеся з власниками про особисту зустріч і огляд квартир. Майте на увазі, деякі ріелтори і навіть власники житла беруть гроші за показ. Тому відбирайте квартири ретельно, щоб не викидати гроші на вітер.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-prydbaty-svoyu-pershu-kvartyru.html, де ми розповідали, на що звернути увагу при купівлі своєї першої квартири. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо кілька цінних відео-порад, які стануть у нагоді всім, хто хоче орендувати гарну квартиру. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.