Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як організувати нічліг малюків з приїздом гостей?

Знову свята, а це означає, що вся сім’я збереться під одним дахом. Зазвичай, розміщуючи родичів у будинку, дорослі часто обмежують права дітей, віддаючи гостям на якийсь час дитячу кімнату. Але чому б не зробити малюкам сюрприз і не приготувати їм настільки гарні альтернативні спальні місця, побачивши які, бешкетники будуть спеціально прохати дорослих зайняти їхню кімнату.

Як уникнути дитячих образ, якщо гості займають їх кімнату

Хочете дізнатися, чим зайняти дітей, як уникнути дитячих образ та організувати оригінальний нічліг для малюків, якщо до вас приїхала бабуся, друзі або родичі? Ось декілька порад, які стануть вам у пригоді.

діти-лежать-в-спальних-мішках

Ночівля під зірками

Яка дитина не хотіла б хоч раз у житті заночувати під відкритим небом? Якщо ви проживаєте в теплому кліматі – порадуйте малюків! Будь-які дитячі образи миттєво забудуться, якщо ви поставите намет у дворі будинку та дозволите малечі спати під зірками. Але перед тим, потіште їх гарячим какао та почитайте всією сім’єю цікаву казку перед сном.

Якщо ж ви живете в прохолодному кліматі, який не дозволяє розбивати дитячий табір на вулиці, тоді чому б ні організувати туристичний гурток у самому будинку?

Намет у вітальні

Коли приїжджають родичі, і дитяча кімната переходить на час в їх розпорядження, можна розмістити намет для малечі у будь-який з кімнат. Повірте, дітям буде все одно вітальня це або цокольний поверх. Хвилюючий процес нової захоплюючої гри настільки  їх займе, що вони геть забудуть про свою спальню. Маленькі екстраверти можуть спати в наметі, а можуть з вашою допомогою побудувати справжній форт і провести ніч у ньому. В якості додаткового бонусу, щоб остаточно позбавити себе від дитячих образ, приготуйте на вечір розвиваючі ігри, попкорн та цікавий пригодницький фільм, який буде асоціюватися з їх новим нічлігом.

Зміна місць

Одразу попереджаємо, такий варіант не підійде батькам, які дуже втомилися від гостей та іншої святкової метушні. Але якщо ви приймаєте виклик, пропонуємо помінятися місцями з дітьми. Дозвольте малюкам спати на батьківському ліжку, а самі знайдіть матрац, візьміть пляшечку вина та вирушайте в намет. Це відмінна можливість самим згадати дитинство та підтримати веселу сімейну атмосферу. Ніхто не ображений, всі задоволені і щасливі, а ви – молодці!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: