Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як організувати простір в платтяній шафі?

Завалена речами шафа не тільки виглядає неохайною, але і забирає багато часу на пошуки потрібних предметів гардеробу. Щоб платтяна шафа стала вашою помічницею, а не тягарем, потрібно грамотно організувати її простір. І сьогодні ми розповімо, як це зробити в найкоротші терміни.

пластикова коробка

Зберігайте взуття та інші невеликі предмети в прозорих пластикових коробках. Так їх буде простіше знайти. Якщо у вас немає прозорих коробок, використовуйте картонні ящики, але не забудьте підписати їх, докладно вказавши вміст.

одяг у шафі

Встановіть в шафі якомога більше зручних відкритих полиць для зберігання светрів, сорочок і іншого одягу. Відкриті полиці набагато зручніші закритих або висувних ящиків, оскільки забезпечують швидкий доступ до речей.

гачки для одягу

Повісьте на стінці шафи кілька гачків на рівні очей, які будуть використовуватися для сумок, краваток, головних уборів, шарфів і біжутерії. Це звільнить місце на полицях і допоможе дрібним предметам завжди залишатися в полі зору.

організація одягу за кольором

Розвісьте одяг за кольорами і типами в межах одного простору, щоб поєднання тих чи інших предметів гардеробу не перетворювалося на справжню проблему і нервування під час поспіху.

освітлення у шафі

Навіть якщо в кімнаті достатньо світла, підсвітіть шафу зсередини. Так ви зможете краще побачити все, що в ній знаходиться незалежно від часу доби.

органайзер з тканини

Якщо у вас невелика платтяна шафа з досить обмеженим внутрішнім простором, розмістіть кілька органайзерів на стінках або дверцятах. В даному випадку органайзери будуть використовуватися в якості сховища для більш дрібних предметів, таких як ремені, сонцезахисні окуляри і т.д.

корзина у шафі

Якщо у ванній кімнаті немає місця для кошика з брудним одягом, його можна поставити в шафу.

речі на верхніх полицях

Щоб не займати корисний простір, зберігайте сезонні речі, взуття або громіздкі предмети на самих верхніх полицях.

одяг на плічках

Купіть комплект однакових плічок і замініть ними свою безсистемну колекцію різних вішалок. Це простий і недорогий спосіб зробити шафу більш охайною і акуратною.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-navesty-lad-v-malenkij-shafi.html, де ми розповідали, як навести лад в маленькій платтяній шафі. Можливо ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

В якості сьогоднішнього бонусу пропонуємо кілька корисних відео-порад щодо вибору шафи-купе. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: