Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як організувати свій жіночий бізнес?

Якщо ви вмієте робити якісь речі, що користуються попитом, то рано чи пізно вам захочеться на цьому заробити. Щоб не мучитися сумнівами і не “вигадувати велосипед”, прислухайтеся до порад фахівців, які підкажуть, як організувати свій жіночий бізнес.

Як монетизувати свої навички та здібності?

Припустимо, ви швачка, яка моделює і шиє чудові жіночі сумочки. Насолоджуючись своїм маленьким хобі, в глибині душі ви хочете, щоб воно переросло в щось більше. Чи існує простий спосіб відкрити свою справу і працювати тільки на себе?

кравчиня

Почніть з малого

Пошиття сумочок для подруг і членів своєї сім’ї – це перший крок до організації домашнього бізнесу. Такий початок допоможе удосконалити методи виробництва, вирішити, чи дійсно вам подобається ця робота, а також дізнатися відгуки оточуючих про ваші швейні навички, що дуже важливо для дизайнера-початківця, хоча думка друзів може бути і не дуже об’єктивною. Але як тільки ви почнете продавати свої вироби абсолютно стороннім людям і вийдете за межі зони свого сімейного комфорту, то будете мати справжню уяву про свою продукцію, стратегії ціноутворення та основи маркетингу.

Перш ніж вкладати сили і гроші в організацію своєї справи, намагаючись стати успішною бізнес-леді, почніть з малого і зосередьтеся на покращенні своїх виробів. Ліпший спосіб започаткувати власний бізнес – вийти на місцевий рівень. Знайдіть прилеглі торговельні точки, які б могли зацікавитися вашими виробами. Але перед цим, визначитеся з цільовими покупцями і ціновою політикою.

Не втрачайте часу

Як тільки знайдете потрібну крамницю, постарайтеся призначити зустріч з її господарем. Будьте готові у всіх фарбах описати свою продукцію по телефону (тому що господарів торгових відділів часто не буває на місцях), а так само залишити паперовий опис товару і перспектив, пов’язаних з взаємовигідним співробітництвом. Правильна рекламація додасть вам ваги як дизайнеру і дасть потенційному оптовому покупцеві час на розгляд вашої пропозиції.

Підготуйтеся до зустрічі

Готуючись до зустрічі, не забудьте захопити з собою зразки сумок і каталог виробів із зазначенням оптових цін. Вибирайте для демонстрації найкращі і практичні моделі, не переобтяжені зайвими дизайнерськими рішеннями. Потренуйтеся і відпрацюйте різні способи демонстрації товару.

жінка-демонструє-сумки

Зумійте продати себе і свою продукцію

Швидше за все, під час особистої зустрічі з господарем торгівельної точки вам доведеться відповісти на основне питання: «Чому ви вважаєте, що ваші сумки будуть купувати?» Здатність грамотно відповісти на це питання допоможе вашому товару розміститися на магазинних полицях. Але головне, підкресліть вигоди, які отримає власник магазину, а не функціональність і красу своїх виробів. І будьте впевненою в собі, коли справа дійде до обговорення дизайну і якості продукції. Якщо людина відчує, що ви самі сумніваєтеся в товарі, який пропонуєте – вам відмовлять у співпраці.

Після демонстрації сумок, поговоріть про переваги, розкажіть про варіанти і ціни і дізнайтеся, чи зацікавила ваша пропозиція співрозмовника. Якщо вам скажуть – так, вітаємо, ви перебуваєте на правильному шляху, можете стати оплачуваною дизайнеркою, розпочати свій бізнес і почати нове життя. Якщо ж ви отримаєте відповідь – ні, подякуйте за увагу і переходьте до запасного плану.

Запасний план

Якщо магазин не хоче ризикувати і купувати сумки оптовими партіями, ви завжди можете запропонувати продаж свого товару на умовах консигнації. Це означає, що крамниця візьме продукцію на реалізацію, але оплата вам буде проведена тільки після продажу товару. Такий варіант зведе до нуля всі ризики господарів торгових точок, а ви отримаєте безцінний досвід стратегічного маркетингу.

Висновок

Пропонуючи свою продукцію, вам доведеться мати справу з різними людьми і думками, тому, не варто занадто емоційно реагувати на критику на свою адресу. Не турбуйтеся, якщо вам відмовлять або не зрозуміють головних переваг товару. Далеко не всім, навіть самим винахідливим і талановитим людям, вдається з першого разу організувати свій бізнес. Не кидайте розпочату справу – кожна наступна спроба допоможе вам рости в професійному плані і, в підсумку, домогтися успіху. І пам’ятайте, підприємництво – це творчий процес, від якого вам слід навчитися отримувати задоволення!

 

Залишити відповідь