Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як отримати бажане від чоловіка без сліз?

Сльози – це один з найбільш спірних моментів у будь-яких стосунках. Всі жінки, за різних обставин використовують цей метод тиску на протилежну стать, проте треба намагатися, щоб така маніпуляція не стала звичкою. Ось низка ефективних порад, які підкажуть, як отримати бажане від чоловіка без ниття та зіпсованого настрою.

Говоріть прямо

Якщо ви хочете підштовхнути хлопця до дії або вас щось нервує в його поведінці (наприклад, він постійно спізнюється) – кажіть прямо про своє роздратування, але з посмішкою. Коли ви милі, можна не ходити навколо, а щиро висловлювати своє невдоволення. Ваш чоловік – підкаблучник? Ні? Тоді будьте люб’язною і ввічливою, не підвищуйте на свого партнера голос та ні в чому його не звинувачуйте. Чим спокійніша ви будете, тим вища ймовірність отримання бажаного.

значущий-погляд

Уникайте сарказмів

Коли ви хочете, щоб чоловік щось зробив (але, здається, що цього ніколи не станеться), дуже важко уникнути сарказмів, вони так і намагаються злетіти з язика і вколоти хлопця. Утримайтеся! Це ні до чого не призведе, а тільки засмутить його. Зазвичай, люди не знають як реагувати на критику і шпильки на свою адресу. Тому, якщо ви хочете спонукати партнера до дії або довести свою правоту, намагайтесь спілкуватися без іронічних висловлювань.

Наприклад, не варто казати: « Слухай, може встанеш з канапи та винесеш сміття?»

Скажіть краще: «Коханий, ти не міг би винести сміття? А я поки накрию на стіл».

Чітко озвучуйте свої потреби

Хочете, щоб ваш чоловік трохи більше займався домашніми справами? Тоді, говоріть з ним. Вказуйте, яка конкретна допомога вам зараз необхідна. Якщо ж кожен день з похмурим виглядом буркотіти щось на кшталт: «Ну і безлад у нас в коморі» – хлопець звісно побачить, що ви чимось засмучені, але не зрозуміє натяку. Хочете розуміння і сприяння? Тоді ставте перед ним чіткі завдання і пояснюйте, чому було б непогано, якби він це зробив, а не просто співчував.

жінка-розмовляє-з-невдоволеним-чоловіком

Пояснюйте стисло та доброзичливо

Не варто штовхати 20-ти хвилинну промову зі сльозами про те, що роззуватися потрібно біля порога, а не посеред кімнати, що така неповага тільки додає вам клопоту. Довгий і сумний монолог збиває чоловіків з пантелику. Створюється таке враження, що справа зовсім не у взутті, а в кризі стосунків, і ви просто чогось не договорюєте. Якщо хочете отримати бажаний результат, кажіть стисло, спокійно і доброзичливо, роблячи зауваження. Тоді партнер легко зрозуміє, чого ви від нього хочете, і наступного разу буде більш уважним.

 

Залишити відповідь