Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як перевиховати чоловіка?

Кожна жінка прагне до створення ідеальних стосунків з чоловіком. Але якщо партнер при цьому далекий від досконалості, панянки вступають на тернистий шлях перевиховання свого благовірного. Втілюючи в життя свої наміри, не забувайте про низку нюансів, які допоможуть вам швидше досягти поставленої мети.

погані чоловічі звички

Щоб чоловік був готовий до прийдешніх змін, в першу чергу займіться собою і почніть контролювати свої емоції незалежно від складності сімейних ситуацій. Наприклад, ви п’ять разів попросили чоловіка допомогти вам з посудом, але в мийці гора з брудних чашок і тарілок стала тільки вище? Замість того щоб зриватися на крик, повторіть прохання ласкаво і спокійно. В той будинок, де панує гармонія і затишок, чоловік буде повертатися з радістю. Розслаблений і спокійний ваш партнер буде прагнути до віддачі, що значно полегшить процес його перевиховання.

Погодьтеся, переробити чоловіка повністю – завдання абсолютно невдячне. Тому дуже важливо намітити фронт робіт заздалегідь. Визначте, які недоліки коханого викликають у вас найбільший негатив і роздратування і спрямуйте всі сили на їх усунення.

Будь-який виховний процес, зазвичай, складається з «батога» і «пряника». Забудьте на час про «батіг». Тільки ласкою і похвалою можна підштовхнути чоловіка до розуміння. Партнер повинен відчувати спокій, який йде від вас. Так йому буде набагато простіше прийняти ваші вимоги. Тому якщо ви, як справжня леді, можете з нічого створити скандал, салатик і зачіску, обмежте коло своїх здібностей тільки двома останніми пунктами.

Жінки за своєю природою – істоти загадкові. Ми майстерно володіємо мистецтвом натяків і півтонів. Однак в процесі перевиховання чоловіка подібна поведінка може стати непереборною перешкодою на шляху до мети. Рідкісний чоловік може до кінця зрозуміти причину жіночих образ. Тому, уникайте усіляких недомовок, інтриг і витіюватостей. Якщо якийсь вчинок коханого викликає у вас негатив, заявіть про це прямо. Інакше наступного разу він зробить те ж саме і знову прирече себе на ваше приховане невдоволення.

перевиховання коханням

Заохочення – це невід’ємний елемент виховання. Не забувайте дякувати своєму чоловікові за будь-який прояв уваги. Вам здається, що кожен чоловік повинен купувати своїй коханій квіти і балувати її приємними дрібницями? Забудьте про слово «повинен». Подібними жестами чоловік хоче зробити вам приємно, тому, якщо ви продовжите сприймати їх як даність, бажання дивувати і радувати у вашої другої половинки швидко випарується. А ось похвала і щира подяка окрилять вашого партнера. Йому захочеться знову і знову радувати вас, щоб побачити ваші сяючі очі і щасливу посмішку.

Для багатьох жінок характерний перфекціонізм. Ми хочемо, щоб всі наші бажання здійснювалися миттєво і в кращому вигляді. Зменшіть оберти. Домогтися від чоловіка повної відповідності вашим очікуванням в одну мить, найімовірніше, не вийде. Поступово, крок за кроком коханий з вашою допомогою позбудеться всіх своїх недоліків. Не варто применшувати його невеликі перемоги над собою своїм невдоволенням і роздратуванням.

Процес перевиховання чоловіка дуже складний, і від дрібних помилок ніхто не застрахований. Тому часом вам потрібно буде закривати очі на незначні проступки коханого. Постарайтеся ставитися до них з гумором. Чоловік повинен відчувати вашу увагу, підтримку і, звичайно, любов. Тільки так він зможе перевернути гори і кинути до ваших ніг всі скарби світу, а заодно позбутися поганих манер і шкідливих звичок.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій, де ми розповідали про найбільш ненависні для нас чоловічі звички. Можливо, ця інформація теж буде вам цікава.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до сказаного пропонуємо дізнатися, чи реально перевиховати чоловіка. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь