Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як пережити зраду чоловіка, і не зійти з розуму?

Те, що ви дізналися, просто немислимо – ваша найближча людина вас зрадила. Здавалося б, це могло трапитися з ким завгодно, тільки не з вами… але, ні. Вас лихоманить, шалено калатає серце, вам так боляче усвідомлювати те, що сталося, що хочеться просто померти. Тим не менш, ви повинні взяти себе в руки і зробити кілька важливих речей.

7 кроків, які потрібно пройти, щоб пережити зраду

Незважаючи на те, що ви перебуваєте в абсолютно пригніченому стані, і не хочете вірити тим неспростовним фактам, які підтверджують чоловічу зраду, важливо розуміти, що життя триває. Ви – далеко не перша обдурена жінка. А це означає, що вже давно придумані ефективні методи, здатні допомогти вам вийти з депресивного стану і впоратися з чоловічою зрадою. Ось, що потрібно зробити, якщо ви виявили, що чоловік вас зрадив.

як пережити зраду

1. Вирішіть, чи хочете ви зберегти з ним стосунки

Безумовно, вам знадобиться деякий час, щоб відійти від потрясіння і почати тверезо мислити. Тому дайте сльозам волю, а коли заспокоїтесь, вирішіть, чи хочете ви боротися за свою любов, залишаючись і далі з людиною, яка вас зрадила? Якщо це був єдиний випадок зради, в якому чоловік сам зізнається і щиро кається за скоєне – вам слід хоча б спробувати дати йому шанс. Але якщо він робив це і раніше або, що ще гірше, завів справжню романтичну інтрижку на стороні, вам навряд чи варто бути разом.

2. Поговоріть про зраду відкрито

Якщо ви хочете зрозуміти, чи продовжувати стосунки з партнером, вам доведеться відкрито поговорити про зраду. Спробуйте з’ясувати, чому так сталося, а головне, що відчуває ваш чоловік, викритий у брехні? Це буде дуже болюча розмова, але її неможливо уникнути. До того ж зрадник дійсно повинен почути все, що ви думаєте про нього і свої поранені почуття. Він повинен знати, наскільки сильно образив вас і мусить бути готовий до того, що ви дасте волю своїм емоціям. Тому можете не соромитися виразів і вживати самі різкі слова.

3. Відпочиньте один від одного

Комусь може здатися, що така порада принесе більше шкоди, ніж користі. Однак навіть невелика перерва в стосунках з людиною, яка вам зрадила, допоможе швидше прийти до тями і зрозуміти, як жити далі. Повірте, пережити зраду набагато простіше, якщо її винуватець якийсь час не буде потрапляти вам на очі.

4. Відвідайте сімейного психолога

Іноді, єдиний спосіб позбутися стресу пов’язаного з чоловічою зрадою – це отримати консультацію психолога, який зможе дати об’єктивну і професійну оцінку ситуації, що склалася, зняти наростаючий внутрішній негатив і запропонувати ряд ефективних порад, здатних виправити становище.

подружжя на прийомі у сімейного психолога

5. Доберіться до кореня проблеми

Можливо, через тижні, а може й місяці, коли ви дійсно зможете чути і розуміти почуття один одного, вам вдасться дійти до кореня проблеми і з’ясувати, чому він вас зрадив. Може він був злий на вас і не знав, як виплеснути цю злість. А може ваші стосунки вже давно на межі розриву. До того ж, як не парадоксально, в чоловічій зраді є і ваша провина – тому причину потрібно дізнатися обов’язково, щоб в майбутньому знову не стати каталізатором чогось подібного.

6. Вибачте, відпустіть і рухайтеся далі

Зазвичай, будь-які оновлені стосунки є більш повноцінними, глибокими і чесними. Якщо ви зможете вгамувати свій біль, дати душевним ранам затягнутися і почати з чоловіком все з чистого аркуша – зробіть це. Але, якщо вам це не під силу, розривайте стосунки без коливань і рухайтеся далі. Однак перед тим, як кинути його, дозвольте чоловікові спробувати знову завоювати вашу довіру і заслужити на ваше прощення. Хто знає, наскільки ви будете милосердні, спостерігаючи за його щирими спробами все виправити?

7. Якщо час не лікує – дійте

Якщо навіть через кілька місяців вам не вдасться пережити зраду, значить, болючий процес розриву стосунків вступив в свою первісну фазу. Запитайте себе, чи зможете ви колись пробачити свого чоловіка? Чи зможете ви знаходитися поруч з людиною, яка тільки однією своєю присутністю завдає вам біль. Чи хочете ви постійно відчувати напади гніву, агресії або депресії? Якщо ні – ваші стосунки приречені на провал, який рано чи пізно станеться. Так нехай краще рано, адже ви гідні того, щоб скоріше повернутися до нормального і щасливого життя.

 

Залишити відповідь