Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як підготувати кімнату для новонародженого малюка?

Коли у вас ось-ось має з’явитися новий член родини, потрібно зробити стільки різних справ, що до приготування дитячої кімнати руки доходять в останню чергу. Крім того, міркуючи, як підготувати кімнату для новонародженого, багатьом батькам здається, що в них недостатньо місця для маленької дитини. Але це поширена хибна думка!

6 важливих порад молодим батькам

Для новонародженого малюка розмір вашого будинку не має ніякого значення, для нього важлива лише кількість батьківської любові, яка допоможе новому члену родини рости спокійним та щасливим. До шести місяців, особливо під час грудного вигодовування, малюк може жити в батьківській спальні – це допоможе заощадити мамини сили, які в перший час і так будуть на межі. Однак майте на увазі, що в міру дорослішання дитини вимоги до оточуючого простору будуть змінюватися, тому рано чи пізно питання дитячої кімнати потрібно буде вирішувати. Ось кілька практичних порад, які підкажуть, як підготувати кімнату для новонародженого малюка.

матуся-з-малюком

1. Наведіть лад

Якщо кімната малюка в даний час використовується як комора, потрібно переглянути всі речі, які в ній складені, та прибрати непотрібний мотлох. Крім того, в коморах згодом накопичується безліч предметів, які можна спокійно перемістити в гараж, розкласти по інших кімнатах або віддати на зберігання родичам і друзям.

2. Подбайте про здоров’я малюка

Позбавтеся від всіх старих килимових покриттів в спальні новонародженого. Збираєтесь робити новий дизайн дитячої кімнати та перефарбовувати її? Тоді переконайтесь, що у фарбі відсутній свинець. Щоб не ризикувати, купуйте фарбу екологічно чистих брендів. Також, після оновлення кольору, потрібно дати фарбі повністю вивітритися, для цього необхідно залишити вікна відкритими до повного зникнення стороннього запаху. За відсутності належної вентиляції можна поставити в центр дитячої відро з водою, яка допоможе поглинути залишки неприємного запаху. Крім того, щоб підтримувати в кімнаті новонародженого необхідний рівень вологості, слід придбати зволожувач повітря.

3. Якщо у вас є доросліша дитина

Якщо кімната брата чи сестри новонародженого малюка досить велика, можна попросити дорослішу дитину поділитися місцем з новим членом родини або розділити кімнату на 2 частини стіною з гіпсокартону. Якщо ж старшому потрібно буде переїхати в нове приміщення, краще зробити переїзд якомога раніше (можливо навіть ще до появи немовляти). Таким чином, у доросліших дітей буде достатньо часу, щоб звикнути до нової обстановки. До того ж, ранній переїзд не дозволить братам чи сестрам звинуватити нового члена сім’ї в зміні їх звичного способу життя, і зробить адаптаційний період старшої дитини більш терпимим.

сестри

4. Вуличний шум

Не варто хвилюватися, якщо вікна дитячої виходять на жваву вулицю. Так званий «білий шум» вуличного руху допоможе блокувати деякі побутові звуки, які ви самі можете створювати, переміщаючись по квартирі або займаючись господарськими справами. Щоб зробити кімнату затишною, повісьте на вікна щільні штори, які допоможуть зробити дитячий сон більш глибоким та спокійним.

5. Чистота

Час від часу куточок новонародженого потребуватиме прибирання та чищення. Протирайте меблі сухою ганчіркою або губкою, а для вологого прибирання використовуйте тільки звичайну воду без хімічних ароматичних або дезінфікуючих додатків. Ви можете нашкодити здоров’ю малюка, якщо не будете користуватися натуральними миючими засобами, а робитимите прибирання за допомогою продуктів, що виділяють сильні запахи, особливо в сезони алергії.

6. Манера спілкування

Хоча ця рекомендація і не відноситься безпосередньо до підготовки дитячої, тим не менш, вам потрібно знати, що діти вчаться манері спілкування у дорослих ще з пелюшок. Тому, майте на увазі, що в присутності немовляти потрібно вимовляти тільки ті слова, які б ви хотіли від нього потім почути. Якщо ваші друзі люблять вживати в розмові «міцні» вислови, попросіть їх внести необхідні корективи у свою мову.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: