Пральна машина є, мабуть, єдиним побутовим приладом, який ми забуваємо регулярно чистити. Більшість людей вважає, що під час прання машинка самоочищається. Почасти так воно і є, проте, сміття, бруд, цвіль, залишки порошку та інших засобів накопичуються в закутках пральних машин.
Щоб ваша стіралочка довгі роки служила вірою і правдою і не ставала джерелом неприємного запаху, раз на кілька місяців її потрібно чистити. Сьогодні ми дамо низку порад з догляду за пральною машинкою з вертикальним завантаженням, якими з нами ось тут https://servis044.kiev.ua/remont_stiralok.html люб’язно поділився сервіс 044.
Покрокова інструкція з очищення пральної машинки
Щоб як слід почистити пральну машину, вам знадобляться:
- 2 склянки оцту;
- пляшка з оцтом і розпилювачем;
- глечик з теплою водою;
- стара зубна щітка;
- губка.
Крок 1: Окропіть пральну машину оцтом
Візьміть порожню пляшку з розпилювачем, залийте в неї оцет і ретельно окропіть машинку з внутрішньої сторони, приділяючи особливу увагу важкодоступним місцям і щілинам.
Крок 2: Протріть машинку губкою
Починаючи з верхньої частини, протріть пральну машину губкою всюди, де зможете. Намагайтеся нічого не випустити з уваги. Петлі, дверцята, барабан – все повинно бути ретельно протерте.
Крок 3: Використовуйте зубну щітку
Дрібні деталі і місця, куди не зможе дістатися губка, слід почистити старою зубною щіткою, яка допоможе видалити будь-які засохлі залишки порошку та інших засобів для прання білизни.
Крок 4: Промийте очищені області водою
Обполосніть всі місця, які ви почистили зубною щіткою, теплою водою з глечика. Незважаючи на всю простоту, це один з важливих кроків, оскільки під час прання вода потрапляє не на всі оброблені вами ділянки.
Крок 5: Залийте в барабан 2 склянки оцту
Оцет не тільки очищає, але і дезінфікує пральну машинку зсередини. До того ж він допомагає усунути цвіль і будь-які неприємні запахи в тих частинах пралки, куди ви не змогли дістатися.
Крок 6: Запустіть один цикл гарячого прання
Запустіть один повний цикл гарячого прання порожньої машинки з оцтом всередині. Коли він закінчиться, пральна машина буде чистою і готової до роботи.
До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/shho-robyty-yakshho-zlamalasya-pralna-mashyna.html, де ми розповідали, що робити, якщо пральна машина зламалася. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!
А бонусом сьогодні будуть практичні відео-поради щодо вибору оптимальної пральної машини. Не пропустіть!
Залишити відповідь