Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як поміняти роботу і почати нове життя?

Втомилися від своєї роботи і хочете зайнятись чимось зовсім іншим? Втратили роботу і тепер відчайдушно намагаєтесь працевлаштуватися? Відчуваєте себе розгубленою, схвильованою та наляканою від самої думки про майбутні зміни? Не переймайтесь, краще прислухайтесь до рекомендацій людей, які декілька разів кардинально змінювали своє життя і досягали успіху.

6 порад для тих, хто хоче змінити свою кар’єру

Взяти та змінити кар’єру складно для будь-якої людини, але не варто боятися можливих змін. Ось 6 порад, які підкажуть, як поміняти роботу і почати нове життя, про яке ви так довго мріяли.

сумна-жінка-на-роботі

1. Подумайте, чого ви дійсно хочете

Перш ніж змінити роботу, подумайте про нову кар’єру. Чи зроблять зміни вас щасливою? Вам дійсно подобається та діяльність, якій ви збираєтесь себе присвятити? Це досяжна мета (наприклад, чи є у вас відповідні навички та кваліфікація для нових починань)?

Щоб відповісти на ці та багато інших питань, ми радимо пройти абсолютно безкоштовний тест MBTI (його можна легко знайти в Інтернеті), який допоможе визначити ваші сильні сторони та переваги, покаже, що ви за людина, і яка діяльність вам підходить найкраще. Рекрутери люблять використовувати цей тест під час прийому на роботу, тому багато людей попередньо знайомляться з питаннями тесту, щоб успішно пройти співбесіду.

2. Вивчіть варіанти

Як знайти потрібні варіанти і пропозиції, шукаючи нову вакансію? Кращим, найбільш інформативним та сучасним способом ми вважаємо вивчення можливих пропозицій в мережі Інтернет. Мається на увазі не простий серфінг по сайтах агентств з працевлаштування, а живе інтернет-спілкування. Відвідайте тематичні групи в соціальних мережах, скористайтесь перевагами мережевих конференцій і різних заходів, де ви зможете зустріти майбутнього роботодавця або обзавестись друзями, які допоможуть вам поміняти роботу і почати нове життя.

дівчина-з-планшетом

3. Створіть власний графік

Важливим компонентом будь-яких змін є добре складений графік особистих справ, який, у вашому випадку, допоможе зосередитися на пошуку роботи та участі в різних мережевих заходах. Правильний розподіл часу дасть можливість досягти поставленої мети без зайвого нервового напруження. Наприклад, якщо ви кинули роботу, щоб стати авторкою статей чи письменницею, виділяйте щодня по кілька годин для написання своїх літературних шедеврів. Чим краще ви будете організовані, тим більше з’явиться шансів на успіх, і тим легше вам буде даватися сам процес працевлаштування.

4. Придбайте потрібні навички

Якщо у вас є вільний час, пройдіть кілька профільних курсів, які допоможуть придбати необхідні навички та наблизити вас до поставленої мети.

5. Найміть викладача

Хочете отримати додаткову мотивацію для наступного кроку? Найміть викладача або людину, яка підштовхне вас у потрібному напрямку та підтримає корисною порадою в складній ситуації. Немає грошей на викладача? Тоді скористайтесь навчальними матеріалами з книг або Інтернету. Ознайомтесь з порадами відомих шанованих людей, які вже пройшли ваш шлях і досягли успіху.

6. Наберіться сміливості та змініть своє життя

Неважливо скільки часу у вас піде на те, щоб набратися сміливості, зібратися з силами, поміняти роботу і почати нове життя. У будь-якому випадку, ви це зробите, і всі зміни будуть тільки на краще. Мрійте про перспективи, про майбутні досягнення, і нова кар’єра незабаром стане частиною вашої реальності. Просто пам’ятайте, більшість людей одного разу вже були на вашому місці, тому ви не перша, хто наважується на радикальні зміни.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: