Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як позбутися будівельного пилу після ремонту?

Ремонт, реконструкція або будівництво нового будинку може бути складним, але захоплюючим часом для всієї родини. На жаль, використання будівельного устаткування, інструментів для деревини та іншого оснащення призводить до появи пилу, який не тільки осідає на поверхнях, але і накопичується в повітрі.

Як позбутися будівельного пилу

Як видалити будівельний пил з квартири?

Існує кілька способів позбавлення від пилу, який здатен привести до проблем з диханням, що особливо небезпечно для людей, які страждають на алергію або  астму. Сьогодні ми розповімо про основні ефективні методи прибирання після ремонту, які дозволять вам очистити повітря від дрібнодисперсного будівельного сміття.

Щоб позбутися будівельного пилу вам знадобляться:

  • вентилятор;
  • очисник повітря;
  • пилосос з НЕРА фільтром.

Відкрийте вікна. Протяг допоможе позбутися деякої кількості пилу. Для більшого ефекту можна направити потужний вентилятор в сторону вікна, щоб видути будівельний пил назовні.

Встановіть очисник повітря, який очистить повітря від пилу та інших алергенів за допомогою декількох фільтрів. Розмір і кількість очищувачів буде залежати від кількості і площі кімнат в приміщенні. Зазвичай після ремонту в квартирі середніх габаритів потрібно 2-3 очищувача повітря. Якщо ремонт був тільки в одній кімнаті, одного невеликого очищувача буде досить.

прибирання після ремонту

Протягом найближчих двох місяців після ремонту потрібно кожні 3 дні пилососити квартиру пилососом з НЕРА фільтром, який, до речі, можна замовити тут https://alm-zapchasti.com/cat/pylesosy/filtry за цілком доступною ціною. Це дозволить видалити будь-які частинки, що осідають на поверхнях, килимах і м’яких меблях, які ще залишилися в повітрі після ремонту. Пилосос з НЕРА фільтром більш ефективно справляється з дрібнодисперсним пилом і алергенами.

Не варто підмітати пил віником або щіткою. Це лише розосередить його по квартирі. Для цієї мети краще скористатися вологою ганчіркою, яка не дозволить будівельному сміттю підніматися догори під час прибирання.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-shvidko-pribrati-kvartiru-20-pobutovih-hitroshhiv.html, де ми ділилися деякими побутовими хитрощами, які можуть стати вам у нагоді під час швидкого прибирання квартири.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

В якості сьогоднішнього бонусу пропонуємо дізнатися, як заощадити кошти на заміні оригінального HEPA фільтру для пилососа. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь