Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як позбутися небажаного волосся на тілі?

Однією з ефективних методик по боротьбі із зайвими волосками є шугарінг (або цукрова епіляція). Процедура була придумана в Стародавньому Єгипті і широко застосовувалася в Стародавній Персії, де вважалося непристойним мати волосся на тілі. У наш час метод активно використовується з 80-х років 20 століття.

Що таке шугарінг?

За принципом дії шугарінг схожий на воскову епіляцію. Однак його відмінність полягає в використанні густого карамельного сиропу замість воску. Процедура виконується як в косметичних салонах, так і в домашніх умовах. Цю методику застосовують на різних ділянках тіла, в тому числі під пахвами, в зоні бікіні, на спині, грудях, кінцівках і обличчі.

шугарінг

Паста для шугарінгу складається з натуральних компонентів, не викликає алергії і може використовуватися навіть при дуже чутливій шкірі. Подразнень процедура не викликає, бо принцип її дії заснований на прилипанні суміші до волосків, а не до шкірних покривів, як це відбувається під час воскової депіляції.

7 основних переваг шугарінгу

 • Не викликає алергії.
 • Економічний спосіб.
 • Простий у використанні.
 • Підходить для застосування в домашніх умовах.
 • Видаляє волоски з коренем.
 • Досягається тривалий ефект (до 2 тижнів в залежність від темпу росту волосся).
 • Висока гігієнічність і безпека.
 • Підходить для застосування навіть в особливо чутливих зонах.

Як приготувати спеціальну пасту?

Для приготування пасти для шугарінгу потрібен цукровий пісок (500 г), лимонний сік (4 ст. л.) і вода (4 ст. л). Всі компоненти необхідно перемішати в невеликій каструльці і нагрівати до утворення сиропу. Після цього сироп довести до кипіння, і помішуючи, варити на слабкому вогні до консистенції сметани.

Для перевірки готовності необхідно частину суміші перелити в тарілку, щоб перевірити на дотик, прилипає розчин до пальців чи ні. Пасту можна зберігати в холодильнику, а перед наступним застосуванням просто нагріти на водяній бані. До речі, ось публікація http://nemalababaklopoty.com/shho-take-pasta-dlya-shugaringu-i-yak-vona-pratsyuye.html, де ми більш докладніше розповідали про пасту для шугарінгу та способи її приготування.

Спосіб нанесення на шкіру

Перед використанням з сиропу необхідно зробити кульку, розкачати її по шкірі проти росту волосся і швидким рухом відірвати. Для зручності можна застосовувати тканинні смужки, але в цьому випадку розчин по консистенції повинен бути більш рідким.

Шугарінг не рекомендується застосовувати при

 • Варикозному розширенні вен.
 • Ранах, виразках.
 • Захворюваннях шкіри.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до всього вищесказаного пропонуємо дізнатися, як правильно робити шугарінг самостійно, в домашніх умовах. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь