Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як позбутися стресу, пов’язаного з роботою?

В наші дні звичайний похід в кафе в обідню перерву може бути настільки розмитим, що ми часто навіть не помічаємо, що відбувається навколо. Коротка піша прогулянка перетворюється на телефонні перемовини, постановку завдань, перегляд справ, читання електронної пошти, Viber-листування і т.д.

3 способи контролювати стрес на роботі

Ми прислухаємося до звуків вхідної пошти, і сигналам своїх телефонів, які потребують оновити додатки або переглянути повідомлення. Ми швидко їмо, навіть не усвідомлюючи суті самого процесу. Ми настільки загрузли в швидкісний багатозадачності, що наш мозок і психіка починають чинити опір повсякденній суєті, а це призводить до різного роду психічних розладів. Ось три практичних поради, які підкажуть, як позбутися стресу і створити більше особистого простору на роботі.

Дихайте

як позбутися стресу

Що якби хоча б частину нашої уваги переключити на дихання, на припливи і відливи кисню, що проникає в легені і живить тіло? Спробуйте кожен раз під час відправлення або отримання електронної пошти робити глибокий повільний вдих і такий самий видих. Якщо ви напружені і хочете зняти стрес, перейдіть на підрахунок повільних вдихів і видихів. Закрийте очі (якщо це можливо) і зробіть 10 разів цю просту дихальну вправу.

Уникайте негативу

позитив

Не всі робочі дні бувають світлими, але навіть погані новини можна зробити більш позитивними, якщо не поглинати негативні флюїди інших людей. Коли щось або хтось починає псувати вам настрій, постарайтеся хоча б на кілька хвилин відгородитися від ситуації фізично й емоційно. Наприклад, відійдіть від негативно налаштованої людини, а ще краще, знайдіть позитивного співрозмовника, щоб за його рахунок збалансувати свою позитивну енергетику.

Насолоджуйтеся їжею

смачна їжа

Насолода їжею може стати дуже корисною практикою, яка позбавляє від стресу в повсякденному житті. Але насолоджуватися стравами, не означає робити подію з кожного прийому їжі або перетворювати свій обід на справжній пікнік на природі. Смакувати, значить зосереджуватися на тих звичайних продуктах, які ви їсте в дану хвилину. Звертайте увагу на красу, колір, текстуру, смак і аромат їжі. Жуйте повільно та отримуйте задоволення від кожного укусу.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-kontrolyuvaty-stres-na-roboti.html, де ми розповідали, як контролювати стрес на роботі. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як зберігати спокій в будь-якій ситуації. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail:

 
 
 
Найпопулярніші Статті