Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як позбутися тривоги за допомогою медитації?

Занепокоєння, нав’язливі думки і тривога негативно впливають на емоційний стан будь-якої людини, не даючи їй в повній мірі насолоджуватися життям. Головні радості буття придушуються постійним відчуттям страху і нервовим перенапруженням, а стрес перетворює звичайні життєві ситуації на надзвичайно складні завдання.

Чому вам потрібно навчитися медитувати?

жінка-медитує-на-березі-річки

Якщо вас переслідують нав’язливі думки про те, що щось погане неодмінно має статися, знайдіть тихе місце, розслабтеся і спробуйте помедитувати, щоб змінити свій спосіб мислення. Але навіть, якщо ви відразу не помітите позитивного результату, не кидайте цю практику. Повірте, лише кілька хвилин медитації на день допоможуть вам позбутися тривоги і підняти настрій.

Мантра-медитація

Мантра-медитація є одним з найкращих способів позбавлення від тривожних думок. Сам процес складається з багаторазового повторення якогось заспокійливого слова (на ваш вибір) або мантри, і призначений для створення голосової вібрації, яка добре розслабляє, допомагає зняти стрес і очистити розум від негативу.

Дихальна медитація

Психологи стверджують, що дихальна медитація є одним з ключових способів зниження тривоги і пригніченості. Мета цієї практики полягає в відчутті свого буття в даний конкретний момент, без думок про минуле чи майбутнє, що досягається за допомогою певних дихальних методик, які допомагають розслабити тіло і очистити свій розум. І хоча класичною позою для медитації є поза лотоса, ви можете лежати, стояти і навіть ходити. Для виконання дихальних вправ не існує ніяких обмежень.

домашня-медитація

М’язова медитація

Ця практика заснована на сильній напрузі м’язів з їх подальшим повним розслабленням. Суть вправи полягає в тому, щоб відчути разючу різницю між напруженим і розслабленим тілом, що істотно допомагає позбутися почуття тривоги і заспокоїтися. Зосередьтеся на декількох напругах і розслабленнях: напружуйте м’язи на вдиху і розслабляйте на видиху. Щоб підсилити ефект, можна напружувати окремі частини тіла одну за одною. До речі, цей спосіб медитації особливо рекомендований людям, що страждають на безсоння.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: