Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як правильно купувати брендові сумки оптом?

Брендові сумочки високо цінуються сучасними модницями, оскільки є найважливішими жіночими аксесуарами. Безумовно, про це знають продавці, які в свою чергу намагаються задовольнити попит багатих покупниць. Тим не менш, більшість бутиків не можуть похвалитися великими продажами.

Невеличкі крамниці, що спеціалізуються на модних жіночих аксесуарах, купують брендові сумки оптом для подальшого перепродажу. Але, на жаль, обсяги продажів абсолютної більшості приватних підприємців не дозволяють вийти на виробників, щоб замовляти сумочки напряму. Як же в такому разі підтримувати бізнес на плаву, та ще й заробляти?

брендова жіноча сумка

Що потрібно знати продавцям брендових сумок?

Якщо ви займаєтеся реалізацією дизайнерських сумок, скористайтеся цими порадами, які допоможуть вам грамотно здійснювати оптові закупівлі і вигідно перепродувати модні аксесуари.

Що найбільше цікавить покупців?

Дізнайтеся, які бренди користуються у модниць популярністю. Для цього введіть в пошук «брендові сумки», «дизайнерські сумки», «вінтажні дизайнерські сумки» або «модні дизайнерські сумки» і визначте десятку брендів, що користуються найбільшим попитом. Ви також можете зайти на eBay або в Інтернет-магазин «Модна Справа» http://modnasprava.com.ua/catalog/sumki/, щоб з’ясувати сучасний жіночий попит.

Який стиль подобається модницям?

Оцініть стилі дизайнерських сумок, які будуть популярні в вашому магазині. Це теж можна зробити за допомогою онлайн-ресурсів. Щоб дорогий аксесуар швидше продався, він повинен бути оригінальним. Тому звертайте увагу на сумки з ексклюзивним дизайном.

Якої цінової політики дотримуватися?

Плануючи чергову закупівлю, вибирайте сумки нижнього або середнього цінового діапазону. Відмовтеся від занадто дорогих моделей. Дешевші сумочки продаються набагато швидше.

дизайнерські сумочки

Як отримати знижку?

Не проходьте повз минулорічних колекцій. Продавці зазвичай роблять великі знижки для оптовиків на сумки минулих сезонів. Крім того, знижки залежать від обсягу партії, яку ви збираєтесь придбати. Але майте на увазі, велика закупівля зажадає великих витрат. Тому завжди тверезо оцінюйте свої фінансові ризики.

Незважаючи на всю складність, спробуйте вийти на контакт з прямими виробниками потрібних брендів. Хто знає, можливо, вам пощастить, і ви зможете купувати хоча б моделі минулих сезонів за вигіднішою ціною. Візьміть участь в живих онлайн-аукціонах, щоб зрозуміти, наскільки це вигідно. Підпишіться на інтернет-каталоги дизайнерських товарів зі знижкою. Відстежуйте закриття великих торгових точок вашої тематики, які в терміновому порядку позбуваються свого товару.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-organizuvaty-svij-zhinochyj-biznes.html, де ми розповідали, як організувати жіночий бізнес. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А в якості бонусу пропонуємо подивитися цікаве відео про те, як відрізнити справжню брендову сумочку від підробки. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь