Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як продовжити молодість: 5 антивікових порад

Старіти витончено – це велике жіноче мистецтво, секрети якого мріє пізнати кожна з нас. Не варто з жалем спостерігати, як ваша шкіра в’яне. Щоб виглядати молодшою за свої роки, потрібно щось робити!

Практичні рекомендації з омолодження

Фахівці стверджують, що більшість порад з омолодження, до яких ми ставимося скептично, дійсно працюють. Хочете дізнатися, як продовжити молодість? Ось кілька практичних і ефективних способів зберегти свою красу, якщо почати дотримуватися антивікового режиму вже сьогодні.

дівчина-перед-дзеркалом

1. Профілактика

Жіноча краса швидкоплинна, тому профілактика в даному випадку дуже важлива. Чим раніше ви почнете піклуватися про себе, тим краще. Більшість фахівців радять періодично відвідувати не тільки косметолога, дерматолога, а й пластичного хірурга, який підкаже, як поетапно зменшувати ознаки старіння, поки ви ще молоді.

2. Захист від сонця

Щоб продовжити молодість і довгі роки залишатися красивою і свіжою, не можна забувати про сонцезахисні креми навіть в похмурі дні. Дерматологи радять використовувати креми з захистом SPF 30. Звичайно, можна вибирати засоби і з більш високим захистом, але в цьому немає необхідності, тим більше, що коштують вони набагато дорожче.

3. Ефективні косметичні продукти

Сьогодні полиці жіночих магазинів забиті найрізноманітнішими засобами з догляду за собою. Як зрозуміти, що з цього дійсно здатне ефективно омолодити шкіру? Для цього потрібно знати, які інгредієнти зможуть максимально продовжити молодість. Ось, основні з них:

Ретинол

Протягом багатьох років, ретинол був (і залишається) найдієвішим інгредієнтом всіх антивікових косметичних продуктів. Він є однією з похідних вітаміну А, який сприяє виробленню організмом колагену, що робить шкіру пружною і еластичною. Ретинол використовується для видалення зморшок і вікових пігментних плям.

Важливо! Щоб уникнути шкірного подразнення, не забувайте змивати весь макіяж і очищати шкіру від косметики перед використанням будь-якого засобу з додаванням ретинолу.

Пептиди

Пам’ятаєте, яка м’яка, оксамитова, еластична і гладка була ваша шкіра в молодості? Такі її властивості допомагав підтримувати колаген, якого з віком наш організм виробляє все менше, що і стає причиною появи зморшок. Антивікові засоби, що мають у своєму складі пептиди, стимулюють виробництво колагену, а той, у свою чергу, займається активним оновленням клітин і допомагає на довгі роки продовжити вашу красу.

Антиоксиданти

На жаль, не існує такої таблетки, яка б могла швидко омолодити тіло років на 20. Проте, вітаміни С і Е здатні значно зменшити вік будь-якої жінки в очах оточуючих. Крім того, що ці два антиоксиданти мають сонцезахисні властивості, вони також прискорюють всю систему регенерації організму, тим самим знижуючи ризик виникнення пігментних плям і зморшок.

4. Терпіння

Оскільки ми є культурою негайного задоволення своїх бажань, то, купуючи будь-який з антивікових продуктів, хочемо відразу оцінити його ефективність. Однак важливо розуміти, що деякі речі вимагають часу і терпіння. На жаль, побачити результати роботи більшості продуктів косметології і дерматології можна лише через кілька днів або тижнів після початку їх використання.

5. Здоровий спосіб життя

Щоб продовжити молодість потрібно дотримуватися здорового способу життя, який має набагато більший вплив на зовнішність, ніж будь-який косметолог або пластичний хірург. Киньте палити, пийте багато рідини, обмежте своє перебування на сонці, висипайтеся, дотримуйтеся збалансованої дієти і через короткий час подруги стануть цікавитися чарівною причиною вашого молодого і свіжого вигляду.

Поширені помилки

Незалежно від того наскільки сильно ви намагаєтеся продовжити свою юність, існує ряд поширених помилок, які можуть істотно ускладнити поставлене завдання. Ось шість головних косметичних огріхів, які допускають жінки:

  • Лягаючи спати, не змивають макіяж;
  • Використовують занадто багато косметичних засобів одразу;
  • Не дають організму достатньо часу, щоб пристосуватися до нового режиму (продукту) з догляду за шкірою;
  • Ведуть нездоровий спосіб життя, що складається зі шкідливої їжі і відсутності фізичних вправ;
  • Занадто часто роблять ексфоліацію (пілінг);
  • Не звертають увагу на склад харчових і косметичних продуктів.
 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: