Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як придбати свою першу квартиру?

Купівля своєї першої квартири є захоплюючою і хвилюючою подією для будь-якої людини. Тим не менш, більшість з нас з побоюванням ставляться до придбання нерухомості, оскільки це великі інвестиції. Хоча насправді боятися не варто. Якщо все зробити правильно, ваше «гніздечко» буде радувати вас довгі роки.

Як знайти гарну квартиру?

мрії про власне житло

Бюджет

Для початку встановіть реалістичний бюджет. Майте на увазі, економічний спад і житлово-банківська криза в даний момент не сприяють кредитуванню. Тому вам, швидше за все, доведеться покладатися на власні сили і фінансові можливості.

Якщо ви збираєтеся придбати квартиру, ми рекомендуємо її застрахувати. Отже, страховку також потрібно включити у вартість житла. Страхування житла, придбаного на вторинному ринку нерухомості, теж не буде зайвим.

Крім того, щоб приблизно уявляти подальші витрати, пов’язані з купівлею своєї першої квартири, потрібно дізнатися вартість передбачуваних комунальних витрат і технічний стан самого будинку.

Місце розташування

Де ви хочете жити? Де ви можете дозволити собі жити? Чи важливий для вас район проживання? Скільки часу ви готові витрачати на дорогу на роботу і назад? Чи важливо для вас близьке розташування магазинів і парків? Чи хочете ви жити поблизу з родичами? Вибираючи квартиру, вам потрібно спокійно і тверезо подумати над усіма питаннями і максимально реалістично на них відповісти.

Поговоріть з друзями, ріднею і колегами. Запитайте їхню думку. Можливо, хтось із них стикався з покупкою квартири, і знає підводні камені розташування того чи іншого житла.

нове житло

Особисті вподобання

Ви хочете мати окрему квартиру або готові ділити передпокій з сусідами? А може, вам потрібні дворівневі апартаменти? Яким ви бачите двір біля свого будинку? Чи потрібен вам гараж або вас влаштує паркувальне місце? Складіть максимально повний список своїх побажань. Так вам буде набагато простіше вибирати житло.

Купівля першої квартири – справа дійсно непроста. Але якщо підійти до цього питання мудро, з «холодною головою», можна зробити дуже вигідне вкладення коштів і ніколи не шкодувати про своє придбання.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/10-porad-yak-deshevo-onovyty-inter-yer-kvartyry.html, де ми розповідали, як оновити інтер’єр квартири і при цьому уникнути капітального ремонту. Можливо ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, на що слід звертати увагу при купівлі квартири. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: