Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як прикрасити джинси оригінальним принтом?

Джинси вже давно стали невід’ємною частиною життя будь-якої модниці. Скільки джинсів у вас в гардеробі? Дві пари, три, чотири, більше? Хочете швидко прикрасити одну з них красивим принтом з сердечок? Можна вибрати будь-яку іншу картинку, але нам здається, що маленькі романтичні сердечка на жіночому одязі ідеально підійдуть для будь-якого випадку.

Як оновити старі джинси?

Якщо ви хочете когось здивувати або просто запам’ятатися оточуючим, подивіться, як можна самостійно прикрасити джинси цим оригінальним принтом.

Вам знадобляться:

  • Джинси
  • Біла фарба для тканини
  • Одноразова тарілка або лоток для фарби
  • Губка
  • Олівець для тканини (який можна відіпрати)
  • Ножиці
  • Ручка
  • Лінійка
  • Невеликий шматочок тонкого картону

1. Малюємо сердечко

намальоване-серце

Намалюйте на картоні сердечко шириною і висотою близько одного сантиметра.

2. Робимо трафарет

картонний-трафарет

Складіть картон навпіл, акуратно і симетрично виріжте серце, щоб вийшов трафарет. Для зручності використання можна надати картону квадратну форму.

3. Готуємо робочу поверхню

джинси

Підготуйте тверду робочу поверхню (наприклад, стіл) і покладіть на неї джинси.

4. Встановлюємо лінійку паралельно штанині

лінійка

Встановіть лінійку паралельно штанині, починаючи з нижньої частини першої шлевкі для ременя. Якщо на ваших джинсах немає шлевок, постарайтеся самостійно визначити місце початку вимірів, орієнтуючись за нашими фотографіями.

5. Помічаємо першу крапку

перша-крапка

Відміряйте 5 сантиметрів вниз від шлевкі для ременя і поставте в цьому місці крапку олівцем для тканини. Вона, як і наступні крапки, буде служити розміткою для сердечок.

6. Продовжуємо відзначати інтервали

інтервали

Продовжуйте до кінця штанини відзначати 5-ти сантиметрові інтервали.

7. Створюємо другу лінію розмітки

інша-лінія

Коли повністю закінчите першу лінію розмітки, приступайте до другої. Щоб почати побудову наступної лінії, знайдіть за допомогою лінійки середину між двома верхніми крапками і відміряйте від неї 5 сантиметрів вправо – це місце і буде початком другої лінії. Ідея полягає в шаховій побудові крапок (сердечок) на джинсах.

Після того, як ви зробили початок другої лінії, продовжуйте її маркувати, відзначаючи кожні 5 сантиметрів вниз по штанині. Переконайтеся, що друга лінія йде паралельно першій. Третя лінія повинна бути паралельна іншим двом і відповідати за структурою розмітки першій лінії, четверта – другій і так само через одну. Можна прикрасити джинси сердечками повністю, але ми вирішили обмежитися принтом тільки передньої їх частини.

8. Готуємо фарбу

фарба-з-губкою

Налийте трохи фарби для тканини в одноразову тарілку і приготуйте губку.

9. Накладаємо трафарет на нижню позначку

накладання-трафарету

Помістіть трафарет на нижню позначку однієї з ліній так, щоб крапка розмітки була строго в центрі сердечка.

10. Наносимо фарбу

фарбування

Нанесіть губкою фарбу на трафарет. Почніть з одного шару і додавайте в міру необхідності. Якщо ви допустили помилку, швидко скористайтеся вологою тканиною і видаліть фарбу. Фарбуйте кожну лінію розмітки окремо, так буде простіше не помилитися і дотримуватися шахового порядку побудови сердечок.

11. Зафарбовуємо області біля бокового шва

боковий-шов-1

боковий-шов-2

Якщо ви збираєтеся прикрашати тільки передню частину джинсів, то після завершення принта сердечок по основних лініях, потрібно визначити області біля бокових швів (де трафарет може бути необхідний лише частково) і зафарбувати тільки потрібні місця.

12. Приступаємо до другої штанини

друга-штанина

Щоб прикрасити принтом другу штанину джинсів, потрібно повторити всі попередні кроки, які ви виконали з першої штаниною, дотримуючись симетрії малюнка.

13. Милуємося кінцевим результатом

джинси-з-оригінальним-принтом

Хочете виглядати стильно? Тоді потрібно не тільки вміти вибирати джинси, але і проявляти свої дизайнерські таланти. До речі, джинси з таким принтом можна сміливо прати в звичайному режимі.

Якщо ви творча людина і любите робити багато речей самостійно, пропонуємо також дізнатися, як зробити духи, силует з фотографії і ароматну соєву свічку своїми руками.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: