Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як прикрасити ресторан на весілля?

Весілля – це великий день для будь-якої дівчини. Тому він повинен пройти ідеально в усіх відношеннях. А це означає, що вам належить вирішити безліч завдань до весільного прийому. І одне з них – прикрашання ресторану, в якому ви збираєтеся повеселитися з гостями.

4 поради з прикрашання весільної зали

ресторан на весілля

Отже, щоб прикрасити ресторан на весілля вам знадобляться:

  • квіти;
  • вазони;
  • свічки;
  • сімейні весільні фотографії;

Зустріч з керівництвом

Оренда ресторану на весілля вже саме по собі завдання не з легких. Але якщо ви з ним впоралися, організуйте зустріч з керівництвом закладу та дізнайтеся, які прикраси вони можуть вам надати, а що доведеться докупити самостійно. З’ясуйте, чи існують які-небудь заборони на певні прикраси. Не ходіть одна, візьміть з собою нареченого або подружок, щоб вони допомогли вам краще уявити, як прикрасити ресторан на весілля.

Прикрашання столів

Визначтеся з тим, як прикрашати столи. Найпоширеніший спосіб – це розстановка свічок, квітів у вазах або квіткових композицій. Можна також зробити фруктові композиції та додати до них по пляшечці вина.

весільний торт

Весільний торт

На жаль, не всі гості «доживають» до весільного торту, тим не менш, ви можете підігріти до нього інтерес, якщо на столику з тортом помістите фотографії молодят, а так само їх батьків, бабусь і дідусів у весільному вбранні, які ті в свій час використовували на власних весільних церемоніях. До речі, замовити гарний і дуже смачний весільний торт за цілком прийнятною ціною можна тут http://kviten.com, на кондитерській фабриці в Дніпрі.

Освітлення

Оцініть освітлення в ресторані. Якщо вам здається, що для такої великої події, як весілля, світло занадто стандартне, подбайте про святкові гірлянди, які не тільки змінять освітлення, але і піднімуть настрій усім присутнім.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/7-vagomyh-prychyn-vyjty-zamizh-vzymku-a-ne-vlitku.html, де ми розповідали про переваги зимового весілля. Можливо, ця інформація теж буде вам цікава.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А бонусом сьогодні буде цікавий відео майстер-клас з виготовлення красивих весільних запрошень. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь