Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як робити покупки з дітьми?

Ходити з малюком за покупками – заняття не з легких. Тим не менш, вам не вдасться залишати дитину на чоловіка, маму або няню кожного разу, коли потрібно купувати продукти. Ось декілька корисних порад, завдяки яким ви зможете робити покупки з дітьми без стресу та нервового перенапруження.

хлопчик-з-лимоном-у-крамниці

1. Готуйтеся до походу по крамницях

Перед тим як йти до крамниці, слід скласти список покупок та чітко його дотримуватися. Щоб не втрачати багато часу на складання переліку необхідних речей, закріпіть список на холодильнику і попросіть своїх домочадців вносити до нього необхідні доповнення.

2. Вибирайте правильний час

У годину-пік супермаркет часто перетворюється на божевільню (зазвичай це відбувається вранці або після 5 вечора), тому намагайтеся по можливості уникати цього проміжку часу. Навіть якщо ваші малюки рано прокидаються, робіть всі необхідні покупки до їх пробудження, особливо, якщо поблизу є цілодобовий супермаркет.

3. Розважайте дитину

Перебування у продовольчій крамниці може бути нудним для маленького бешкетника. Не знаєте чим зайняти дитину? Візьміть з собою якісь дрібні іграшки, розвиваючі ігри або інші цікаві речі, щоб малюк міг весь час бавитися сам з собою.

дитина-тримає-моркву-у-магазині

4. Годуйте дітей перед виходом

Ніхто не любить ходити по магазинах голодним, це стосується і дорослих і дітей. Запам’ятайте, голод є кращим другом дратівливості. Обов’язково, нагодуйте малюка перед виходом на вулицю та візьміть з собою легкі закуски на випадок, якщо він зголодніє в дорозі. До речі, можна дати дитині в магазині цукерки в яскравій упаковці – розглядання і поїдання цих солодких ласощів займе пузана на якийсь час.

5. Пояснюйте дітям, як треба робити покупки

Якщо магазин не переповнений, а ваші діти не метушливі – похід за покупками можна провести у вигляді веселої навчальної гри, яка симулює пізновальну активність. Розкажіть дітлахам, звідки беруться різні продукти. Дозвольте малюкам самостійно вибирати для себе овочі та фрукти. Навчіть дітей старшого віку читати етикетки, порівнювати ціни, поясніть різницю між натуральними продуктами і шкідливою їжею і т.і.

6. Не скупіться на похвалу

Перед тим, як відправитися до крамниці, обговоріть з малюками правила поведінки в магазині. Під час вибору продуктів хваліть дітей за терпіння, а коли повернетесь додому подякуйте їм за допомогу.

 

Залишити відповідь