Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як розпізнати підроблену дизайнерську сумочку?

Збираючись купити дизайнерську сумочку, ви хочете переконатися, що вона справжня, чи не так? Але як це зробити, якщо ринок завалений підробленими сумками, які як дві краплі води схожі на оригінали. Ось кілька способів розпізнати підробку і не розчаруватися після покупки.

сумка Dior

Познайомтеся з оригіналом ближче

Кращий спосіб розпізнати підробку – це чітко знати, як виглядає оригінал. Вивчіть справжні брендові сумки Dior http://my-garderobe.com.ua/354/def/1/ALL/list.phtml, Chanel, ‎Louis Vuitton, Prada, Nina Ricci і т.д. в Інтернеті або в перевірених магазинах. Зверніть увагу на матеріал, логотип та інші деталі.

На всіх дизайнерських сумках є акуратне чисте клеймо з назвою і емблемою. Якщо клеймо передавлене ​​або знаходиться занадто далеко від першої самої верхньої стрічки – це підробка. Крім того, на деяких фальшивих моделях шрифт не відповідає оригіналу.

Виробники підроблених сумочок при їх створенні зазвичай працюють з фотографіями, які спотворюють колір. Тому підкладка підробок часто буває іншого відтінку і навіть з іншого матеріалу.

Брендові магазини або роздрібна торгівля?

Автентичні сумки не продаються на блошиних ринках або вуличних стендах. Їх не пропонують з багажника автомобіля, якщо вони, звичайно, не крадені. Щоб чітко знати, в яких магазинах купувати брендову річ, зайдіть на веб-сайт дизайнера, і подивіться, де знаходяться торгові точки, що продають його товар. Крім того, один з основних показників підробки – це ціна. Справжня сумка не може коштувати дешево.

Щоб не стати жертвою шахраїв, перед покупкою дизайнерської сумочки відвідайте кілька тематичних форумів і обговоріть з іншими покупницями модель, яку шукаєте. Більшість форумчан дійсно розбираються в темі.

Уважно огляньте сумку перед покупкою

Зверніть особливу увагу на деталі. Подивіться на якість шкіри і на рядки, які повинні бути ідеально рівними і без ниток, що стирчать. Дизайнери сумок є експертами в області пошиття своїх моделей, а у шахраїв такий досвід відсутній, майте це на увазі. Переконайтеся, що всі логотипи і знаки відмінності надруковані рівно, чітко і без помилок. Вивчіть етикетку – там повинен бути серійний номер. А ще до кожної оригінальної сумки додається сертифікат справжності, не забувайте про це.

як розпізнати підроблену сумочку

Чому не варто купувати підробку?

Підробка за ціною в кілька разів нижче оригіналу завжди виглядає заманливо. Але краще не піддаватися спокусі і не купувати її, і ось чому:

Порушення авторських прав

Виробники підроблених сумок порушують авторське право дизайнера, без дозволу копіюючи конструкцію моделі-оригіналу і її товарний знак.

Дитяча праця

Більшість підроблених сумок є товаром незаконних підприємств, які залучені в організовану злочинність і використовують копійчану працю маленьких дітей

Погана якість

Підроблені сумки виготовлені з низькосортної шкіри або взагалі зі шкірозамінника. Стрічки, фарба, підкладка, комплектуючі та сама конструкція завжди залишають бажати кращого. Повірте, така сумочка довго вам не прослужить.

До речі, ось кілька важливих порад щодо вибору шкіряної сумочки, які теж можуть стати вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися цікавий відеоролик, в якому розповідається і показується, чим відрізняється підроблена сумочка Louis Vuitton від оригіналу. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь