Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як розважити дитину без витрат?

У вас вже вичерпалися ідеї та кошти, і тепер ви не знаєте чим зайняти дітей? Тоді ознайомтеся з нашими порадами та дізнайтеся, як без зайвих витрат розважити свого нудьгуючого малюка. Безкоштовні заходи – це завжди щось творче, тому такі заняття приносять набагато більше радості та натхнення, ніж ті, що коштують грошей.

3 веселі розваги, якими можна порадувати дітей

Придбані дитячі забавки часто є досить дорогим задоволенням для батьківських гаманців. Але вам не обов’язково постійно витрачати гроші, щоб вигадувати розвиваючі ігри для своїх малюків. Якщо ви хоч раз під час прибирання ховали всі іграшки, а потім забували дістати їх назад, то ймовірно помічали, що діти можуть бавитися з усім, що їх оточує. Дайте малюкові капець, і через кілька секунд він перетворить його на телефон або вантажівку. Ось декілька ідей, які сподобаються вашим дітям набагато більше, ніж капець, друшляк або рулон туалетного паперу.

мати-бавиться-з-малюком

1. Настільні ігри

Швидше за все, у вас в шафі лежать старі забуті настільні ігри. Дістаньте їх, струсіть пил та знайдіть або замініть відсутні елементи. Це один зі способів позбавити бешкетників нудьги. Залежно від віку, можна пограти в шашки, чапаєва, морський бій, настільний хокей, футбол чи що там у вас ще є. Можна всією сім’єю пограти в монополію, де ви зможете витрачати несправжні гроші.

Якщо у вашому арсеналі немає настільних ігор, доведеться трохи розщедритися. Купіть на розпродажі пазл, що складається з 500 або 1000 частин. Ця весела дитяча розвиваюча гра зможе захопити всю сім’ю на кілька годин. Кожного разу, коли ви захочете зібратися разом, можете вдаватися до такого способу.

Спробуйте використати старий пазл з великими елементами. Зберіть його на поверхні, яку можна легко перевернути, накрийте зверху щільним аркушем картону та акуратно переверніть лицьовою стороною донизу. Тепер наклейте на зворотний бік якусь журнальну картинку або сімейну фотографію. Після того, як клей висохне, розріжте головоломку на шматочки за вже наявними швами. Таким чином, можна завжди тримати під рукою нову настільну іграшку.

cім'я-грає-у-монополію

2. День навпаки

Розбудіть своїх дітей, надівши на себе всі речі задом наперед, і оголосіть, що сьогодні буде день навпаки. Намагайтеся, по можливості, відмотувати весь день назад.

Почніть з десертів, потім приступіть до легкої вечері, вечірня ванна зранку, сніданок увечері та все інше у зворотньому порядку. Ви навіть можете спробувати походити задом (тільки обережно) або пообідати під столом.

Повірте, це одна з найвеселіших безкоштовних дитячих розваг, яку ваші малюки ще довго будуть згадувати зі сміхом!

3. Розваги поза домом

На щастя, більшість дитячих бібліотек все ще безкоштовні. Якщо у вас є така поблизу, обов’язково сходіть туди з дитиною та виберіть книжку, яка сподобається малюкові. А може поряд з вами є кілька таких бібліотек? Тоді відвідайте всі, виконуючи те ж саме. Такий маршрут буде дуже захоплюючим для дитини.

Якщо ви живете поза містом або поблизу немає безкоштовних бібліотек, візьміть цікаву книжку з дому та йдіть на вулицю. Знайдіть гарне затишне містечко і почитайте дитині цікаву історію або казку вголос, а потім обговоріть прочитане та попрохайте малюка вигадати інший фінал. Удома ж можна буде спробувати зробити театралізовану виставу за цим твором.

Майте на увазі, що зимою дитяча невгамовна енергія не впадає в сплячку, а як і раніше шукає виходу. Тому намагайтеся підтримувати дитячу рухову та інтелектуальну активність і в холодну пору року.

 

Залишити відповідь