Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як швидко продати власний будинок?

Продаж нерухомості – це досить довгий, напружений і нервовий процес зі змішаними почуттями та емоціями, адже можна тижнями або навіть місяцями чекати справжнього покупця. Для тих, хто звик раціонально розпоряджатися своїм часом, ми підготували кілька практичних порад, як швидко продати будинок за вигідною ціною.

Як залучити потенційного покупця нерухомості?

Погодьтеся, звична обстановка в рідній квартирі вас цілком влаштовує. Вам подобаються квіти на підвіконнях, розстановка меблів, предмети декору і т.п. Тому коли мова заходить про передпродажну підготовку, більшість людей не бачать необхідності щось змінювати. Однак у потенційних покупців часто може бути зовсім інша точка зору.

продаж дому

Щоб швидко продати будинок вам потрібно звернутися до найширшого кола покупців і постаратися їх зацікавити. А значить, слід зробити інтер’єр нейтральним і максимально чистим. Але це не все. Ось низка рекомендацій, які можуть максимально прискорити продаж вашої нерухомості.

Перші враження

Продаючи будинок, майте на увазі, що покупець може визначитися зі своїм рішенням ще до того, як ступить до вас на поріг. Людям іноді потрібно всього кілька хвилин, щоб зрозуміти, хочуть вони щось купити чи ні. Тому ось наша порада – якщо хочете швидко продати будинок, не забувайте про важливість його охайного зовнішнього вигляду. Приберіть у дворі, позбудьтеся від бур’янів і зарослих ділянок, поставте біля порога кілька горщиків з квітами, поновіть фарбу в необхідних місцях, побіліть бордюри, відремонтуйте дашок, якщо той втратив привабливий зовнішній вигляд. Усуньте всі явні і дрібні недоробки, які відразу впадають в очі. Повірте, жоден покупець не захоче переїжджати в будинок, знаючи, що тільки у дворі його вже чекає величезний список рутинної праці.

Зайва персоналізація простору

Потрапивши всередину, покупці постараються уявити себе власниками будинку, і їм буде дуже непросто це зробити поряд з опудалом голови лося, оленячими рогами, шаблею на стіні або вашими фотографіями, розвішеними всюди. Щоб швидко продати нерухомість, не варто напружувати людей надмірною персоналізацією простору. Це не означає, що слід залишити стіни абсолютно голими, або просто поміняти свої фотографії і т.п. на нейтральні предмети, такі як годинник або картини.

Дрібний ремонт і прибирання

Незважаючи на те, що дрібний ремонт і прибирання займуть якийсь час, в подальшому вони повністю себе виправдають, особливо, якщо ви зацікавлені в швидкому продажу дома. Отвори в гіпсокартоні, плями на килимі або мистецтво вашого малюка на шпалерах будуть відволікати покупців від приємних думок про майбутнє придбання. Чистка та усунення дрібних огріхів коштуватимуть зовсім недорого, і, в той же час, дадуть покупцям зрозуміти, що дом знаходиться в хорошому стані.

простора кімната

Приємні запахи

Запах, це перше з чим стикаються люди, потрапляючи в ваше житло. Різкий або неприємний запах може відштовхнути навіть найбільш зацікавлених покупців. Курці або власники домашніх тварин повинні знати, що той запах, до якого вони звикли, сподобається далеко не всім. Проблему частково можна вирішити, видаливши старі килимові покриття або скориставшись ароматизаторами. Але тільки не перестарайтеся з ароматизованими свічками або освіжувачами повітря. Навіть самі приємні запахи здатні злякати покупців, якщо будуть занадто концентрованими. До того ж багато людей можуть задатися питанням, що ви приховуєте або маскуєте настільки сильними ароматами.

Простір

Метою будь-якого покупця нерухомості є придбання максимальної житлоплощі за прийнятну ціну. Так чому б вам не створити у себе ілюзію простору? Ось основне правило для тих, хто не знає, як швидко продати квартиру або будинок – зробіть свої кімнати просторими. Позбавтеся від непотрібних меблів, які захаращують простір. Наприклад, якщо спальня служить для вас кабінетом і там стоїть письмовий стіл з комп’ютером, приберіть стіл і все офісне приладдя на час демонстрації квартири.

Крім того, букет свіжих квітів і кілька кімнатних рослин в яскравих горщиках можуть додати вашому будинку додаткових бонусів. Ви повинні знати, що за статистикою, перед тим як зробити остаточний вибір, покупець нерухомості зазвичай оглядає 12 квартир або будинків, порівнюючи їх між собою. Тому завжди пам’ятайте про те, що ви берете участь у конкурсі на найпривабливіше житло, що складається як мінімум з 12 учасників.

Фото

Після того як ви зробили невеликий ремонт, навели порядок, позбулися особистих речей і максимально збільшили простір, прийшов час зайнятися фотографією. У наш час швидкий продаж не може обійтися без Інтернету. Тому заправте ліжко, включіть всю ілюмінацію, відкрийте штори, приберіть непотрібні предмети, яких не повинно бути в кадрі, і зробіть кращі фотографії свого красивого і доглянутого дому.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-navesty-poryadok-v-domi-6-ratsionalnyh-porad.html, де ми розповідали, як навести порядок в домі. Можливо ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо ще кілька порад відносно швидкого продажу дома. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: