Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як швидко зайняти крісло боса?

Всі хочуть займати керівні посади, навіть якщо не визнають цього. Всі хочуть заробляти багато. Але щоб реалізувати свої мрії, потрібно витратити чимало сил і часу. Чи існують способи зробити це швидше? Ось низка практичних рекомендацій, які допоможуть вам стати гарним керівником в найкоротші терміни.

10 порад цілеспрямованим кар’єристкам

жінка-керівник

Дізнавайтеся

Чим більшою кількістю інформації ви будете володіти, тим більше у вас з’явиться шансів просунутися по кар’єрних сходах. Просто так за стіл начальника вас ніхто не посадить. Ну, хіба що завдяки зв’язкам.

Пропонуйте

Працювати “за наказом”, звичайно, добре і зручно, але хіба ви самі не хочете віддавати ці накази? Станьте ініціаторкою корисних і раціональних пропозицій. Кілька вдалих ідей… і вас візьмуть на замітку, як перспективну працівницю з гарним чуттям і баченням ситуації.

Одягайтеся

Одяг грає не останню роль, оскільки створює головне враження про робітника. Забудьте про джинси та футболки. Намагайтеся завжди дотримуватися корпоративного дрес-коду, носити ділові костюми і в цілому підтримувати імідж успішної людини.

Робіть одразу

Не можна відкладати роботу на потім, навіть якщо ви впевнені, що впораєтеся з нею менше ніж за годину. Показуйте плоди своєї праці відразу. Так вас не тільки швидше помітять, але ще й врахують на майбутнє вашу оперативність і дисциплінованість.

Прораховуйте варіанти

Пропонуючи рішення будь-якої проблеми, завжди майте на руках кілька варіантів. Якщо один із способів не сподобається начальству, у вас в запасі буде другий, третій, а може і четвертий.

кар'єристка

Вірте в себе

Вірте в свої сили. Всім подобаються впевнені в собі люди. Ніколи не показуйте ознак хвилювання навіть під час найважливіших ділових зустрічей, переговорів або доповідей. Слідкуйте за поставою і чіткістю своєї мови. Так керівництво зможе розглянути в вас справжнього лідера.

Вдосконалюйтеся

Доводьте свою проф. придатність і вдосконалюйтеся. Ви не зможете навіть близько підібратися до крісла боса, якщо будете стояти на місці і наївно вважати, що ваші заслуги і так оцінять. Запам’ятайте, щоб швидко рости в кар’єрному плані, потрібно якомога частіше дивувати керівника свіжими, мудрими і практичними ідеями.

Прагніть

Долаючи одну перешкоду, ви повинні відразу бачити іншу, і здогадуватися про наступну. Не впадайте у відчай, якщо щось не вийшло. Зберіться з силами і пробуйте знову.

Не лінуйтеся

Не ухилятися від своїх обов’язків. Просіть більше роботи. Дайте зрозуміти керівництву, що ви дуже працелюбна, і коштуєте набагато більше, ніж маєте зараз.

Блефуйте

Ну, і остання порада, якою з нами колись поділився декан одного з найпрестижніших вузів країни (тоді він був ще звичайним викладачем) – завжди носіть із собою купу різних документів і робіть вигляд, що постійно чимось зайняті.

 

Залишити відповідь