Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як знайти роботу випускниці?

Випускний вже не за горами, а подальші перспективи так і залишаються туманними, адже ні ідей, ні пропозицій по роботі досі немає? На жаль, останнім часом держава майже повністю перестала забезпечувати роботою молодих фахівців, і працевлаштування випускників стало справою рук самих випускників.

Як знайти роботу – 5 порад кар’єристкам-початківцям

Хоча сумнівна практика самостійного пошуку вакансій після закінчення навчального закладу багато в чому безперспективна, це не відлякує молодих людей від вступу до ВНЗ, і кількість випускників рік у рік не зменшується. Щоб допомогти кар’єристкам-початківцям швидше знайти своє місце під сонцем, ми підготували кілька рекомендацій, які підкажуть, в якому напрямку потрібно рухатися під час пошуків роботи після закінчення навчання.

випускниця

1. Зверніться в агентства з працевлаштування

Звичайно така порада є банальною, але, по-перше, вам може пощастити, і комусь дійсно потрібні молоді кадри, а по-друге, в деяких великих, спеціалізованих агентствах з працевлаштування можна дізнатися як написати резюме і пройти різні курси, якщо ви відчуваєте, що ваші знання в тій чи іншій області не повністю відповідають вимогам роботодавців.

2. Скористайтеся Інтернетом

Працевлаштування випускників – справа не проста, тому що близько 80% вакантних робочих місць заповнюються по знайомству, за допомогою агентств з працевлаштування, оголошень в пресі і сарафанного радіо. Але це означає, що 20% вакансій рекламуються в Інтернеті. І навіть якщо ви не знайдете роботу відразу, за допомогою Інтернету ви зможете ознайомитися з ринком праці і дізнатися, які вимоги висуваються рекрутерами при прийомі на роботу, яка вас цікавить. З кожним роком Інтернет, як інформаційний ресурс, стає все популярнішим, і вже зараз є потужним інструментом для просування по кар’єрних сходах, звичайно, якщо знати, як правильно його використовувати.

3. Підключіть знайомих, друзів і родичів

Попросіть ваших близьких людей допомогти вам у працевлаштуванні, але будьте гранично конкретні і чітко поясніть, що ви від них хочете. Чим більш обізнаними щодо ваших бажань будуть друзі, тим більшу допомогу вони зможуть надати. Замість того, щоб питати знайомих, чи не знають вони де зараз є хороші вакансії, попросіть кожного з них відправити ваше резюме тим людям (з їх особистого кола), які зможуть допомогти отримати потрібну роботу.

як знайти роботу дівчині

4. Переконайтеся, що ваше резюме заслуговує на увагу

Якщо протягом певного часу вам ніхто не дзвонить, і немає ніяких відповідей по електронній пошті, значить настав час переглянути своє резюме і відредагувати цей «шедевр». Розгляньте можливість створення онлайн-резюме, зосередьте увагу на розкритті своїх сильних сторін, досягнень і позитивних результатів. Як недавня випускниця, ви повинні написати функціональне, а не хронологічне резюме, в якому слід вказати, чому саме ви будете корисні. Знову ж, як було сказано вище, в правильному складанні резюме вам зможуть допомогти професіонали з агентств з працевлаштування.

5. Спробуйте влаштуватися на неоплачуване стажування

Є компанії, які мало цікавляться тим, що ви написали і придумали в резюме, їх більше цікавить, на що ви дійсно здатні. Такі компанії беруть молодих фахівців на неоплачуване стажування (не плутати з випробувальним терміном) і шляхом жорсткого відбору залишають одного або двох чоловік, яким пропонують певні вакансії. Так, існує велика ймовірність того, що ви не пройдете такий конкурс, і грошей за витрачений час і зусилля вам не заплатять, але ніхто і не казав, що працевлаштування випускників легка справа. До того ж ви придбаєте безцінний досвід, зрозумієте, як працюють великі організації, що мають відношення до вашої області знань, і наступного разу будете знати, як пройти співбесіду.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: